0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Бездоганна кухня з FRANKE

Бездоганна кухня з FRANKE

Як ви бачите свою ідеальну кухню? Оберете хромовані елементи або віддасте перевагу кам'яної текстури? Ультрасучасна кухонна техніка або класика?

Щоб ви не вибрали зробити чудову кухню в єдиному стилі допоможе продукція FRANKE. Всі товари FRANKE проектуються і виготовляються з однією важливою метою — створити легкий, вільний та унікальний простір для приготування їжі, відпочинку, святкувань та іншого.


Для виконання цієї мети кожен продукт FRANKE створюється відповідно 5 принципами:

Досконалість починається з основи — щоб зробити кращий змішувач або мийку, потрібно підібрати кращий матеріал. FRANKE підбирають і вдосконалять кращі матеріали: нержавіюча сталь преміум-класу, кераміка або граніт вищого класу;

Інтелектуальне об'єднання — досягти комфорту і функціональності на кухні можна тільки, якщо всі елементи узгоджені як функціонально, так і зовні. На такій кухні ви отримаєте задоволення під час готування, приймання їжі або просто відпочинку;

Універсальність — величезний асортимент матеріалів, текстур, поверхонь, квітів продуктів дадуть можливість втілити інтер'єр мрії. І зовсім неважливо чи буде це мінімалізм або яскрава кухня з безліччю елементів. З FRANKE вийде все;

Інноваційність — запорука створення ідеальної кухні. Тому FRANKE постійно експериментують і створюють нові матеріали (FRAGRANITE, Тектонайт) і кухонну техніку;

Довгий термін служби — шляхом виконаної великої роботи над кожним виробом, продукція FRANKE не тільки проста у використанні і добре виглядає, але і зможе дуже довгий час приносить Вам користь. Про це свідчить гарантія 10 років на продукцію FRANKE.

Змішувачі FRANKE

FRENKE представив великий асортимент змішувачів, від самих звичайних до моделей, які зможуть здивувати будь-кого. Хромоване покриття або колір нікель, з висувним виливом або з системою фільтрації — настільки широкий вибір закриє будь-які потреби для вашої кухні.

Кухоний змішувач FRANKE

Виключна якість і зручність пояснюється простим принципом, який FRANKE застосовувати до всіх змішувачем — ефективна і професіоналізм. Тому легкість під час миття посуду, точний контроль і гнучкість настройки потоку води притаманне всім змішувачів FRANEK.

FRANKE також подбав про поєднання кухонного змішувача та мийки. Тому скласти комплект, який буде виглядати єдиним цілим не складе труднощів.

Мийка FRANKE

Ідеальна кухня без чудової мийки неможлива. FRANKE знає про це, тому пропонує широкий вибір мийок з різних матеріалів, форм і розмірів.

Мийка FRANKE

FRANKE понад 100 років виготовляє мийки з нержавіючої сталі та 80 років розробляє нові рішення. За цей час було створено унікальні матеріали:

  • ФРАГРАНІТ — і термостійкий матеріал, який перешкоджає росту бактерій.
  • FRACERAM — Міцніше стали, стійкий до подряпин і надзвичайно гігієнічний матеріал.
  • ТЕКТОНАЙТ — новий стійкий до впливу високих температур захищений від вібрацій синтетичний матеріал.

Великий асортимент форм і розмірів мийок надає вибір між мийок на одну, дві чаші, а також миття з крилом.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть