0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
 Бронзові акценти у ванній

Бронзові акценти у ванній

Якщо набрид хром або просто захотілося оновити ванну придивіться до латуні і бронзи.

Латунь (бронза) - одна з головних тенденцій в дизайні ванної протягом декількох останніх років. Покриття цього кольору зараз всюди: змішувачі, душові системи, аксесуари, .... І це закономірно, адже зараз дуже популярні мінімалістичні стилі інтер'єру, а саме в такому інтер'єрі латунь додає тепло і максимальний контраст.

Високий бронзовий змішувач для раковини

Вироби з латунним покриттям можна вибрати з матовою, полірованою, сатиновою або штучно зістареної поверхнею. Останній варіант покриття має набагато темніше колір щодо стандартного кольору латуні, він додасть ванній кімнаті більш традиційного виду.

Латунний змішувач для раковини

Ідеальні пари для латуні

Сподобалася така заміна хрому? Якщо так, тоді подивіться добірку кращих комбінацій колірних рішень з латунню.


ТЕМНО СИНІЙ

Тепла латунь і холодний синій є протилежностями на колірному колі, але обидва вони нейтральні. Таким чином, відмінно доповнюють один одного. Спробуйте темно-синій туалетний столик з латунної фурнітурою або виділіть комплект сонячних душових світильників з темно-синьою плиткою з акцентом.

Меблі для ванни синього кольору ВІНТАЖ

Хочете краще зі старого і нового? Спробуйте змішати більш традиційні або вінтажні елементи в обробці з латуні з чіткими сріблястими сучасними елементами, такими як це вишукане дзеркало і врізна раковина в стільниці. Зберігайте нейтральну обробку, щоб в центрі уваги була взаємодія старого і нового.

Ванна в ретро стилі БЕТОН

Бетон є улюбленим матеріалом для дизайнерів, але деякі домовласники вважають його трохи прохолодним. У ванній кімнаті поєднання бетону і теплої латуні робить її гостинній і наповненою індивідуальністю, в той же час відчуваючи себе чистим, свіжим і схожим на спа.

Бетонна стільниця для раковини

Спробуйте цілісний туалетний столик і раковину, виконану з бетону з настінним полірованим латунним краном, або просто додайте кілька конкретних аксесуарів, таких як мильниця і ваза, щоб доповнити мідну раму дзеркала.


НАСИЧЕНИЙ СІРИЙ

Подібно бетону, проста сіре забарвлення (або колір плитки) прекрасно компенсує тепло і блиск мідного покриття. Спробуйте згладити цю палітру білим та деревом, щоб отримати цікавий поєднання в сучасному стилі.

Ванна кімната в сірому кольорі СТИЛЬ РУСТИК

І навпаки, спробуйте використовувати латунь тільки для своїх сантехнічних пристроїв. Наприклад, ця душова система з відкритими трубами. Химерний вигляд ідеально підходить для сучасних просторів, які не соромляться змішувати періоди, і навіть найсуворіший душ виглядає затишно.

Бронзова душова системаАкції магазину
Акції магазину
Скрыть