0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Сучасні раковини: 10 стильних рішень

Сучасні раковини: 10 стильних рішень

Що у вас асоціюється з ванною кімнатою? Швидше за все, якщо ви вже почали перелічувати сантехніку, раковина буде на 2 або на 3 місці. Так, якщо раковина настільки важливий елемент, чому б її не зробити основною прикрасою ванної кімнати. Ми підготували невелику добірку найцікавіших прикладів раковин в сучасному дизайні. Дивіться і надихайтеся!

Вбудовувані раковини

Поєднання врізної раковини з настінним змішувачем додасть інтер'єру незвичайного виду. Такий варіант виконання дозволяє звільнити стільницю, що буде особливо доречно, якщо Ваша ванна в сучасному стилі.

Вбудована раковина

Раковина чаша

Вид раковин у формі чаші досить незвичайний, тому використання навіть найпростішої раковини-чаші може вигідно підкреслити інтер'єр. Але все ж варто трохи посидіти та повибирати, адже може зустрінеться дуже цікаві моделі. Наприклад, як в прикладі на фото нижче.

Раковина-чаша

Також можна зустріти раковини зі скла. Бренд KRAUS виробляє раковини-чаші із загартованого скла різного забарвлення.

Накладні раковини

В сучасних дизайнах все частіше зустрічаються накладні раковини зі строго вертикальними стінками. Як правило, такі раковини мають дуже тонкі стінки, тому змішувач встановлюється на стільницю.

накладна раковина

Втім, якщо потрібно щоб змішувач встановлювався на раковину, можна вибрати накладну раковину з місцем під змішувач. Модельний ряд накладних раковин досить широкий, можна вибрати різних форм і кольорів.

Накладна квадратна раковина

Накладні раковини можна знайти в унікальному дизайні. У прикладі нижче, використовується овальна раковина з нахиленою верхньою кромкою, що робить її незвичайною.

Раковина овальної форми

Рельєфні поверхні — тренд 2020. Раковина з декоративними стінками буде відмінним вибором для ванної в цьому році.

Раковина з рельєфною текстурою поверхні

Раковини зі штучного каменю

Використання натуральних текстур в інтер'єрі — тренд останнього року. Найчастіше використовують декоративну плитку під камінь для оздоблення стін або підлоги, але можна підібрати і раковину з каменю.

Умивальник з формою чаша з граніту

Темний колір

Темні кольори вважаються трендом 2020 року, тому вибір раковини в чорному буде доречним для сучасного інтер'єру. Змішувач і аксесуари підібрати в такому ж кольорі проблем не складе.

Умивальник чорного кольору

Раковина з консолей

Спостерігаючи за роботами дизайнерів можна побачити тренд зміни класичного п'єдесталу на консоль. Поєднання консолі з раковиною виглядає свіжо і дуже стильно, хоча і має кілька мінусів: необхідність покупки металевого сифона, зменшення місця для зберігання.

Підвісна біла раковинаАкції магазину
Акції магазину
Скрыть