0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
8 практичних ідей для кухні

8 практичних ідей для кухні

Кухонний гострою не тільки для великих кухонь. У маленькій кухні можна використовувати півострів, який зробить її функціональною. На фото нижче, півострів служить як стіл на трьох персон, створює додаткове місце для готування і додавати місце для зберігання. Також він ділить кухню на дві зони: простору зону для готування, і комфортну зону для сніданків.

Півострів в невеликій кухні

Об'єднана кухня з вітальнею дуже ефектно виглядає, але запахи та шум кухонних приладів у вітальні може негативно позначиться на загальному враженні. Що б знизити негативний вплив можна використовувати скляну перегородку. Вона розділить кухню від вітальні, при цьому залишиться відчуття простору. Хороший варіант для темних або маленьких кухонь.

Скляна стіна в кухні

Використовуючи високі шафи можна створити затишну зону для обіднього куточка. При правильному розміщенні шафи можуть створити нішу, в якій можна поставити диван. Доповнивши нішу, столом і парою стільців виходить зручна обідня зона. Шафи також послужать для зберігання посуду і іншого.

Обідня зона

Мінімалістичні фасади в кухні виглядають стильно, але можуть швидко набриднути. Розбавити їх можна за допомогою відкритих полиць. Розставте на них найнеобхідніші предмети: однакові баночки з різнокольоровими крупами, спеціями або чаєм. Таке виконання розбавить інтер'єр і буде радувати погляд.

Відкриті полиці

Відкрита полку відмінно підійде для зберігання посуду, книг кулінарії і квітів. Таке виконання буде нести виключно декоративний характер.

Декоративна відкрита полиця

Прибирання — найнеприємніше на кухні. Додайте відро для сміття в шухляді, щоб спростити прибирання, просто змахніть сміття зі стільниці у відро.

Відро для сміття в висувному ящику

Набрид інтер'єр кухні, а ремонт робити ще не потрібно? Можна легко освіжить кімнату додавши новий акцент в інтер'єр. Наприклад, можна забарвити частина стіни в яскравий ягідно-червоний колір. При цьому шафки та вся робоча зона залишилася колишньою.

Яскравий акцент в кухні

Також, для легкого оновлення інтер'єру, в кухню можна додати рейлінг з поличками для серветок, баночок зі спеціями та оливковою олією. Розмістити можна біля варильної плити, що підвищить комфорт при приготуванні їжі.

Рейл з полицею для кухніАкції магазину
Акції магазину
Скрыть