0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
7 актуальних трендів - ванна кімната 2020

7 актуальних трендів - ванна кімната 2020

Ванна кімната — важлива частина будинку, відповідно приділяти час і зусиль на продумування інтер'єру потрібно ані трохи менше ніж для інших зон будинку. Головне пам'ятати, що ви маєте справу з середовищем підвищеної вологості, тому гідроізоляція, вентиляція та опалення повинні бути на першому місці.

Більше обмежень немає, тільки ваша фантазія. Для натхнення можна підглянути інтер'єри, які розробляють професійні дизайни. Але і тут будуть складність — величезна різноманітність дизайнів, в якому можна легко заплутатися і вибрати не свіжу ідею для ванної кімнати. Щоб було від чого відштовхнутися, ми підготували 7 актуальних трендів у 2020 році.

1. Округлі форми

Довгий час в інтер'єрі використовувалися виключно прямокутні форми: прямокутні дзеркала, меблі з гострими кутами. У 2020 році варто трохи відхилиться від гострих форм, і придивитися до дзеркала в округлій формі.

Дзеркало овальної форми

2. Сантехніка в кольорі

Всім звичний білий колір керамічної сантехніки, також потроху залишається осторонь. Сьогодні, щоб бути в тренді, варто вибрати раковину, унітаз або ванну яскравого, насиченого кольору.

Отдельностоящая ванна зеленого кольору

3. Натуральне дерево

Використання натурального дерева в інтер'єр почало набирати свою популярність ще у 2019 році. У 2020 дерево набере ще більшу популярність і буде використовуватися всюди — від полів до меблів, як дрібний декор або панель для ванної. Спеціальна обробка дерева забезпечить довгий термін служби, а природність і екологічність матеріалу добре поєднується із загальним курсом в дизайні на близькість до природи.

Дерев`яні елементи у ванній кімнаті

4. Змішувачі кольору графіт

Минулого року в моду увійшли інтер'єри з чорно-білим кольором. До 2020 року великі бренди сантехніки поповнили свій асортимент сантехнікою в темних відтінках. Наприклад, бренд GROHE доповнив колекцію ESSENSE змішувачами графітового кольору, які точно припадуть до смаку прихильникам чорно-білого дизайну. Такі змішувача відмінно поєднуються з білою керамікою. Вибір такого поєднання точно додасть плюс до актуальності дизайну у 2020 році.

Змішувач для раковини графітового кольору

5. Використання текстури

Ще один напрямок на який варто звернути увагу — рельєфні поверхні. Це може бути або імітація каменю або декоративна 3D плитка, яка використовується для акцентування уваги на певній зоні у ванній кімнаті.

Рифлена текстура для декору стін у ванній

6. Живі рослини

Також у 2020 році всі дизайнери почали додавати в інтер'єр живі рослини. Свіжий зелений і яскраві квіти — необхідність для будь-якого модного інтер'єру, незалежно від розміру кімнати. Такий підхід в дизайні вже встиг стати цілою філософією життя, у якої є безліч шанувальників по всьому світу.

Живі рослини у ванній кімнаті

7. Відкрита душова

Душ вже досить довгий час створює сильну конкуренцію звичайній ванні. І не дивно — місця займає менше, легше встановлювати та практичніше, особливо для невеликої ванної кімнати. Згодом дизайн душа розвивався і як наслідок все частіше можна зустріти великі відкриття душові, у яких в якості перегородки використовується прозоре загартоване скло, а піддон або дуже низький або зовсім на рівні з підлогою.

Відкрита душова зонаАкції магазину
Акції магазину
Скрыть