0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Як працює донний клапан click-clack?

Як працює донний клапан click-clack?

Клік-Клак - це система для автоматичного закриття і відкриття раковини або зливної арматури ванни. Це дуже цінне рішення, і в даний час воно найбільш часто вибирається при установці кераміки для ванних кімнат. Чи знаєте ви, у чому переваги донного клапана з клямкою і на що звернути увагу при покупці?

Що таке пристрій з "клік-клак" і які його переваги?

Донний клапан для раковини або ванни Click-clack - це пристрій, що виконує ту ж функцію, що і звичайна пробка, тобто блокує злив води. Операція дуже проста: натискання на заглушку закриває її, а повторне натискання відкриває.

Система Клік-Клак

Це рішення дуже практично порівняно з гумовою пробкою і настільки популярно, що виробники кераміки часто включають її в свою продукцію ще на заводі. Великою перевагою механізму "клік-клак" є також простота очищення - ми можемо легко вийняти всю кришку та ретельно очистити її.

На що звернути увагу при купівлі донного клапана?

Все залежить від того, чи є у вас раковина з периливом або без. Перелив являє собою спеціальний отвір в раковині, яке зливає зайву воду. Тому, якщо ви не закриєте кран з заблокованим зливом, зайва вода буде зливатися саме через перелив.

Умивальник з переливом

Для такої раковини нам потрібно вибрати донний клапан, з отвором через яке вода зможе вільно текти в разі надходження через перелив в раковині. Пробка без переливу викликає закупорку води, що може призвести до неприємного запаху всередині раковини. Тому для умивальника з переливом ми повинні вибрати донний клапан зі спеціальним отвором.

Донний клапан з переливом

Раковина без переливу

Якщо у нас є раковина без отвору у верхній частині, ми повинні встановити заглушку, в якій його теж немає. В іншому випадку вода, що витікає з крана без будь-яких перешкод , що буде проходити через донний клапан прямо в шафа під раковиною.

Донний клапан без переливом

На що звернути увагу при виборі донного клапана з натисканням

У зв`язку з тим, як працює пробка, в комплект повинні входити, насамперед, прокладки хорошої якості, що забезпечують повну водостійкість. Матеріал, з якого найчастіше виготовляються пробки з системою клік-клак , це хромована латунь. Перевагою цього матеріалу є насамперед висока корозійна стійкість, яка дуже важлива з-за того факту, що пробка постійно піддається впливу води, що, наприклад, у випадку з пластиком призводить до більш швидкого руйнування. Додатковий шар хрому означає, що пробка також захищена від небезпечних бактерій, які можуть бути патогени.

Вибір заглушки з твердого матеріалу особливо важливий з-за можливого використання засобів для очищення труб, корозійне дія яких може пошкодити пластикову або металізовану поверхню.

Хромована заглушка для ванни або умивальника також легко миється. Завдяки матеріалам, що використовуються для його виробництва, він не забруднюється так сильно, як, наприклад, пластикова пробка.Варто також перевірити, чи зможемо ми відкрутити кришку і почистити сифон, де зазвичай накопичується різний сміття. На ринку є моделі донних клапанів , які дозволяють зняти весь механізм і розібрати його на частини. Хоча вони коштують трохи дорожче, ніж базова версія, можливість ретельного очищення механізму забезпечить надійну роботу протягом тривалого часу.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть