0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Як максимально використовувати простір в маленькій ванній?

Як максимально використовувати простір в маленькій ванній?

Як облаштувати невелику ванну кімнату, щоб вона була красивою і функціональною? Всупереч маленькому розміру , приклавши невеликі зусилля, Ви зможете створити функціональну і красиву ванну кімнату. Наші ідеї для облаштування маленької ванної кімнати.

Як облаштувати невелику ванну кімнату - це питання мучить багатьох! Що вибрати: душ чи ванна? Підлоговий або підвісний унітаз? Як вибрати інсталяцію або меблі для оптичного збільшення простору ванної кімнати? Ми постараємося відповісти на всі ці питання і сподіваємося, що завдяки нашим порадам освоєння невеликого простору стане набагато простіше.

Що вибрати для маленької ванної кімнати: душ чи ванна?

Всупереч очевидності відповіді, вибір між цими двома сантехнічними пристроями не завжди простий.

Душова кабіна є відмінним рішенням для вузьких приміщень, і її установка буде набагато простіше, ніж монтаж ванни. В даний час в душових піддонах все частіше застосовуються лінійні стоки, це означає, що площа під душову кабіну стає ще менше. Природно, якщо ванна кімната трохи ширше, ви можете вибрати ванну з вбудованим екраном. Завдяки цьому ви можете отримати як улюблене місце для більш тривалих ванн, так і для швидкого ранкового душу.

Вибір унітазу для маленької ванної?

Власники невеликих ванних кімнат знають, що в такій кімнаті важливий кожен вільний сантиметр простору. Тому все частіше для маленьких ванних кімнат вибирають маленький підлоговий унітаз. До його розмірами, проте, слід додати близько 15 сантиметрів додаткового простору. При виборі підвісного унітазу ми можемо розташувати його ближче до стіни. Завдяки цьому ми будемо оптично збільшувати площу кімнати.

Душова кабіна у маленькій ванні

Невелика ванна кімната - розташування

Які меблі для ванної кімнати вибрати для маленької кімнати? Насамперед, не може бути занадто багато меблів. З іншого боку, меблі використовується не тільки для зберігання необхідних аксесуарів, але і приховувати такі елементи, як пральна машина або кошик для брудних речей. Хоча меблі - її колір або матеріал - є індивідуальним рішенням, варто пам`ятати, і вибирати світлі тони - вони не зменшують оптично ванну кімнату. Тому кращими квітами будуть прохолодні відтінки білого, синього або сірого з блиском, який ідеально відбиває світло. Якщо говорити про меблі для ванних кімнат, не можна забувати про моделi, які виконують безліч функцій. Наприклад дзеркало, за яким захований шафа, відсік для туалетного паперу під сидінням унітазу - це лише деякі елементи, які слід використовувати при облаштуванні невеликих ванних кімнат.

Як візуально збільшити ванну кімнату?

Насамперед, зверніть увагу на забарвлення і розташування санвузлів. Дзеркала, кераміка і освітлення також важливі. Варто розглянути можливість встановлення великої дзеркальної панелі без рам по всій довжині стіни. Завдяки цьому ванна кімната придбає дизайнерський вигляд і буде виглядати більше. Чим менше ванна, тим важливіше стає освітлення. Правильно підібране світло в дуеті з прохолодним кольором кімнати може не тільки підвищити його функціональність, але і підвищити комфорт використання. Так яке освітлення вибрати для маленької ванної? Найкраще підійде точкове освітлення, падаюче з різних місць і з різною інтенсивністю, оскільки воно не тільки оптично збільшить поверхню ванної кімнати, але і додасть їй чудовий вид.

А як щодо пральної машини?

Пральна машина в маленькій ванні

Хоча ми звикли до того, що у ванній кімнаті завжди є пральна машина, немає необхідності боротися за місце для неї. Переміщення пральної машини в іншу кімнату може, насамперед, привести до набагато більшої зручності користування ванною, і це має бути тим, що нас турбує найбільше.

У чому секрет маленьких дизайнів ванних кімнат?

Перш за все в міру. Як у майже кожній сфері життя, так і в організації подібних місць менше - значить краще. Хороший смак ніколи не виходить з моди і підходить як для величезних приміщень, так і для невеликих кімнат.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть