0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Створюємо практичну та стильну душову зону в 2020 році

Створюємо практичну та стильну душову зону в 2020 році

Створити душову зону відмінний варіант для будь-якої ванної кімнати. Для невеликої ванної душ буде кращим способом для економії місця, а для просторих кімнат стане доповненням дизайну і комфорту.

Якщо площа кімнати не дозволяє встановити ванну і душ, з'єднайте їх. В інтер'єр нижче ванна і душ об'єднані в одну зону скляною перегородкою. Такий варіант виконання дозволяє:

  • Відокремити більш мокру зону ванни і душа, відокремити від загальної площі ванної кімнати;
  • залишити вибір - прийняти розслаблюючу ванну або насолодиться масажем від крапель душу;
  • Стильно оформити ванну кімнату.
Душова зона поруч з ванною

Якщо планування ванни передбачає наявність ніші, встановіть в ній душ. Для такої душової не потрібно купувати повний комплект душової, розсувних дверей буде досить. Також не забудьте про трап та душову систему або набор для душу, наприклад, GROHE GROHTHERM SMARTCONTROL.

Душ в ніші

Від дверей в душовій можна відмовитися, якщо кімната вузька, але довга. Тоді можна зробити душ на всю ширину кімнати. Замінити двері можна скляною перегородкою. Перегородка створить зону для душа, при цьому візуально не зменшить простір.

Для того щоб прийняття душу зробити більш комфортним можна встановити термостатичний змішувач з душовим гарнітуром .

Душова зона у всю ширину кімнати

Ще один приклад створення душовою в дуже вузькій ванній кімнаті. Вона настільки вузька, що в кімнату можна заходити тільки по одному. Але це не завадило дизайнерам зробити дуже світлу і затишну кімнату. При ретельному перегляді можна помітити, що вся ліва стіна покрита дзеркалом, за рахунок якої і створюється відчуття простору.

Душова у вузькій кімнаті

Відокремити душову зону у ванній кімнаті можна за допомогою кольору. Наприклад, ванну кімнату можна зробити світлою, а душову виділити темною плиткою. Крім естетичного вигляду, темна плитка несе практичну вигоду: плями від води на ній менш помітні.

Виділення душовою зони плиткою

В іншому, якщо ви не готові відмовитися від ванни, можна об'єднати ванну та душ. Такий варіант буде порятунком для маленьких ванних кімнат, а для кімнат середнього розміру відмінним рішення для звільнення місця, наприклад, для пеналу.

Для такого варіанту ідеально підійде змішувач для ванни з підключенням душа. Наприклад, можна використовувати термостатичний змішувач GROHTHERM SMARTCONTROL 34718000 з душовим гарнітуром GROHE TEMPESTA 27389002.

Об`єднання ванни і душа

Інтер'єр нижче приклад того наскільки важливо використовувати прозорі душові перегородки. На фото кімната приблизно 2 - 2,5 м в ширину, уявіть якщо її ще розділити на навпіл непрозорою душовою стінкою. В інтер'єрі використовується змішувач прихованого монтажу, виглядає здорово, але ускладнює ремонт. Замість нього можна використовувати термостатичний змішувач для душу з душовою системою зовнішнього монтажу. Такий варіант зручний тим, що дозволяє вибрати розташування душової системи після ремонту, і дозволяє легко замінити душ в разі поломки.

Прозора душова перегородкаАкції магазину
Акції магазину
Скрыть