0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
12 стильних ідей дизайну ванної кімнати

12 стильних ідей дизайну ванної кімнати

Спалах кольору

Мінімалістичний, однотонні інтер'єри ванної кімнати виглядають дуже стильно, але можуть швидко набриднути. Щоб освіжити кімнату, додайте яскравих фарб. Наприклад, можна додати яскраву великою картину або набір аксесуарів. Тільки не захоплюйтеся.

Біла ванна з яскравою картиною

Латунь в інтер'єрі ванної

Створити світлий і незвичайний дизайн ванної кімнати допоможе змішувач та душова система латунного кольору. Поєднання латунної і світлих стін буде відмінно озирнутися як у великій, так у ванній кімнаті невеликого розміру.

Світла ванна кімната з бронзовими змішувачами

Темні меблі

Темні меблі для ванної незвичайне рішення, але виглядає досить непогано. На додаток можна використовувати плитку різних відтінках сірого, змішувачі латунного кольору.

Чорні меблі в ванній

Геометричний малюнок на підлозі

Плитка для підлоги з темним геометричним малюнком відмінно доповнює світлу ванну кімнату. Тумба для раковини з натуральною текстурою дерева стає акцентним елементом і зраджує природності, теплоти чорно-білому простору. Оскільки восьмикутне вікно є єдиним джерелом природного світла, білі стіни допомагають освітлити кімнату.

Дерев'яна підвісна тумба

Акцентний декор

Акцентна стіна, покрита синьою мозаїчною плиткою, миттєво задає прекрасний тон в цій маленькій ванній кімнаті. Латунь і дерево додають тепла в кімнату, а тонкі лінії декору якраз підходять для мініатюрного простору.

Ванна кімната в сірих тонах

Колір у ванній кімнаті

Білий мармур і латунь створюють виграшну комбінацію у ванній кімнаті. Пляжні ткані штори, перський килим і тумба з натурального дерева додають кольору і текстуру в кімнату.

Блакитна акцентна стіна у ванній

Гра фарб

Блакитний, рожевий і золотий створюють незабутнє враження стилю в цій ванній кімнаті. І жодні з квітів не виглядає недоречно, тому що вони використовуються в міру. Золотий колір змішувача і аксесуарів можна замінити на більш м'який бронзовий або латунний. Наприклад, бренд GROHE представив змішувачі в кольорі холодний світанок і теплий захід.

Килим у ванній кімнаті

Надихаючий чорний

Як вам чорний у ванній кімнаті? Поєднання чорної глянсової плитки і білих стін дозволяє використовувати темний колір, при цьому залишивши інтер'єр ванної світлим. Додавши в кімнату бронзовий теплого кольору і незвичайне дзеркала в стилі арт-деко отримуємо стильну ванну кімнату.

Яскраві кольори в інтер'єрі ванної

Швидка зміна дизайну

Створіть простий, нейтральний інтер'єр ванної кімнати: білі стіни і меблі, сірий підлогу. Такий інтер'єр легко оновити, замінюючи деякі предмети в кімнаті. Наприклад, взимку можна повісити душову фіранку з малюнком сніжинок і поставити невелику, декоративну ялинку біля раковини. З приходом весни замінити на предмети відповідні цій порі року, і так далі.

Чорна плитка в інтер'єрі

Глибокі тонна

Темні зелені інтер'єри підкорюють світ дизайну, і ванні кімнати не є винятком. Подумайте про відтінки, таких як темно-зелений, оливковий, нефритовий або смарагдовий для стін, і зрівноважте їх натуральними дерев'яними текстурою і матовим чорним або бронзовим змішувачем.

Біла ванна з живими квітами

Мозаїчна підлога

Сіро-біла гостьова ванна кімната набуває індивідуальність завдяки таким кумедним деталям, як мозаїчна підлога і розкішні елементи, такі як товста мармурова стільниця.

Темні відтінки в дизайні

Синій і червоний колір

Використавши білий і темно-синій кольори як основні, і зелений і яскраво-червоний як додаткові, можна створити легкий і яскравий інтер'єр ванної кімнати. Всю цю красу можна доповнити світло-сірої шестигранною плиткою для підлоги.

Синій і червоний в інтер'єріАкції магазину
Акції магазину
Скрыть