0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Технології VILLEROY&BOCH

Технології VILLEROY&BOCH

VILLEROY & BOCH один з кращих брендів по всьому світу з багатовіковою історією створення інноваційних рішень для ванної кімнати. Команда VILLEROY & BOCH ніколи не припиняє створювати нові рішення, щоб підвищити комфорт, чистоту, спростити установку сантехніки та додати унікальності дизайну ванній кімнаті, за що і була відзначена численними нагородами.

Матеріал TITANCERAM і QUARIL

Для виробництва продуктів VILLEROY & BOCH винайшли унікальні матеріали: TITANCERAM, QUARIL. Вони дали можливість створити вироби з дивовижним дизайном, якістю та увагою до деталей.

Для створення матеріал TITANCERAM фахівці з VILLEROY & BOCH об'єднали матеріал для створення кераміки з діоксидом титану. Таке поєднання створило дуже міцний матеріал з властивостями високоякісної кераміки. Саме підвищена міцність матеріалу дала можливість створити раковини делікатних форм і з дуже тонкими стінками, не втрачаючи при цьому міцності виробу.

Матеріал TITANCERAM

QUARIL - ексклюзивний матеріал для незвичайних форм з чіткими гранями та невеликими радіусами, що створюють високістандарти в дизайні ванн і душових піддонів. Матеріал виготовляють з 60% натурального кварцу і санітарного акрилу.

    Особливості QUARIL:
  • Підвищена ударостійкість і стійкість до подряпин;
  • Висока вантажомісткість до 1000 кг;
  • Стійкий колір і стійкість до ультрафіолету;
  • Гладка, непориста поверхня з високим рівнем захисту від ковзання;
  • Простий у догляді.
Матеріал Quaryl

Легка установка з SUPRAFIX 3.0

SUPRAFIX 3.0 забезпечує легку і гнучку установку підвісних унітазів. Основною особливістю технології є настіннекріплення 2 в 1: одне кріплення для унітазу та кришки. Воно допомагає вирівняти унітаз по стіні та встановити бездодаткових регулювань, і встановить кришку на чашу унітазу з можливістю точного регулювання.

Технологія SupraFix 3.0

Чистота та антибактеріальні властивості кераміки VILLEROY & BOCH

DIRECTFLUSH

Безободкова конструкція чаші унітазу забезпечує швидку і ретельне очищення, без бризок, всієї внутрішньої чаші. Іце не порожні слова, бо їх перевірив один з провідних європейських інститутів гігієни IZORE - "Центр інфекційнихзахворювань" Фрисландия, Нідерланди. IZORE довів в тестах, що завдяки DIRECTFLUSH після змивання на поверхні чашіунітазу практично не залишається мікробів. Крім того DIRECTFLUSH заощадить витрати води при змиванні. Для промиваннявсієї чаші досить 3 - 4,5 л. води.

Дана технологія представлена більш ніж 20 моделей унітазів: Avento, Subway 2.0, Architectura, O.novo.

Технологія DirectFlush

ANTIBAC

Технологія ANTIBAC - покриття кераміки, яке містить в складі іони срібні, знижує ріст бактерій на поверхняхкераміки та сидіння унітазу на 99,9%.

Технологія AntiBac

CERAMICPLUS

Фахівцям VILLEROY & BOCH вдалося поліпшити властивості кераміки. Унікальний процес виробництва створює виключногладку поверхню керамічного виробу, на якій вода утворює краплі та стікає, змиваючи вапняний наліт і бруд.

Технологія CeramicPlusАкції магазину
Акції магазину
Скрыть