0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Міняємо ванну на душову кабіну. Вартість ремонту ванної кімнати площею до 5м2

Міняємо ванну на душову кабіну. Вартість ремонту ванної кімнати площею до 5м2

Заміна ванни душовою кабіною поширена практика для невеликих кімнат. Але така заміна може бути відмінним рішенням для ванної будь-якого розміру та ось чому:

  • У ванній звільняється простір. Можна легко розташувати все необхідне або навпаки зберегти простір вільним, що відмінно підходить для сучасних трендів дизайну;
  • Сучасні душові кабіни легко доповнювати будь-який інтер'єр;
  • Зручна і легке в монтажі;
  • Дуже економне: на один приймання душу використовується, як мінімум, в 4 рази менше води.

З перевагами душу розібралися, тепер приступимо до підбору необхідного сантехніки і прорахунку їх вартості. За основу візьмемо кімнату площею до 5м2. У ній підберемо душову, раковину, унітаз, змішувачі і т.д.

Для вибору душової кабіни визначимо кілька основних вимог:

  • Розмір — не менше 900х900 мм, висота 1850 мм;
  • Двері душової повинні бути розсувного типу;
  • У комплекті має бути піддон.

Під вимоги підходить душова кабіна KOLO REKORD PKDK90222003 + XBK169000 + 150.551.21.1. З особливостей можна виділити наявність в комплекті сифона для душу, використання безпечного скла і гарантія 7 років.

Середня вартість установки - 2000 грн.

Перейдемо до керамічної сантехніки. Для нашого списку ми вибрали підвісну раковину розміром 55 см - GROHE BAU CERAMIC 39440000. Цей розмір оптимальний для комфортного використання, і відмінно впишуться в будь-яку невелику кімнату. До підвісної раковини зазвичай купують сифон та п'єдестал, але ми тут заощадимо, за замість них виберемо металевий сифон GROHE 28947000. Сифон хромований, так що в кімнаті буде виглядати відмінно, а на зекономлені кошти можна вибрати аксесуари для ванни: стакани для зубних щіток, гачки для рушників, мильниці, і т.д.

Середня вартість установки - 500 грн.

Для створення цілісного інтер'єру виберемо унітаз з тієї ж колекції, що і раковину. У BAU CERAMIC є готовий набір підвісного унітаза - 5 в 1 GROHE BAU CERAMIC 39586000. Крім самого унітазу в комплекті: інсталяція, подвійна клавіша змиву, бачок з технологією GROHE EcoJoy, сидіння з дюропласта і монтажний комплект. Дуже великий набір, який закривати все що потрібно для монтажу унітазу.

Середня вартість установки - 2000 грн.

Біде замінимо на набір гігієнічного душу GROHE BAU EDGE, бо в кімнаті до 5м2 для нього просто немає місця.

Середня вартість установки - 700 грн.

Душову систему для душової кабіни вибирати не буде тому, що вона може сильно збільшити бюджет ремонту. Краще виберемо душовий гарнітур зі стійкою, а до нього термостатичний змішувач зовнішнього монтажу. У GROHE є готовий набір, який складається з: душового гарнітура з лійкою на два режими GROHE TEMPESTA, термостатичний змішувач для душу GROHE GROHTHERM 800, змішувач для раковини GROHE BAU EDGE. Відмінний варіант, до того ж в комплекті є змішувач для раковини.

Середня вартість установки - 600 грн.

До повної укомплектування ванної кімнати бракує рушникосушки. Ми в список включимо електричну ришникосушку INSTAL PROJEKT VIKING SLIM ELECTRO VIKSE-50 / 90W, він досить зручний і витрата електрики не дуже великий. Але це лише для прикладу, його потрібно підбирати під інтер'єр вашої ванної кімнати, як аксесуари і плитку для ванни. У підсумкову вартість додамо вартість плитки - 300 грн за 1 м².

Вартість укладання плитки в середньому 300-500 грн за м².

ПІДСУМКОВА ВАРТІСТЬ чистових матеріалів і їх установка - 45020 грн.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть