0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо душову кабіну: матеріал, тип конструкції

Вибираємо душову кабіну: матеріал, тип конструкції

Душова кабіна може стати вдалою альтернативою або доповненням ванни. Різноманітність матеріалів і варіантів конструкцій дозволяє підібрати модель для тісної або просторої кімнати, а також для приміщень з нестандартним плануванням. У цій статті ви знайдете опис різних видів ванн з душовою кабіною та збірних куточків для проведення водних процедур.

Конструктивні особливості душових кабін

За типом облаштування конструкції діляться на повністю укомплектовані та збірні. Моноблочні душові бокси оснащені змішувачем, піддоном та іншими елементами. Такі моделі часто доповнюються корисними опціями: гідромасажем, підсвічуванням, резервуаром для ароматичних масел і т. ін. Збірні види душових кабін дозволяють створити конструкцію з потрібними параметрами. Ви можете самостійно вибрати вподобані змішувачі, гідромасажну панель тощо.

кутова душова кабіна

При виборі душового куточка варто враховувати:

  • тип конструкції. Відкриті кабіни не мають стелі й однієї або двох бічних перегородок, у ролі яких зазвичай виступають стіни ванної кімнати. Конструкції закритого типу, наприклад гідробокс Volle Lanvin 11-88-112, мають дах із вбудованою вентиляцією й верхнім душем;
  • форма кабіни. Універсальні прямокутні моделі можна встановити в кутку кімнати або біля стіни. Для тісної ванної підійде компактна п'ятикутна або трикутна кабіна з напівкруглою стороною;
  • глибина піддону. Душові з низькою нижньою частиною зручні для літніх людей (не потрібно долати високий бортик) і гармонійно вписуються до сучасного інтер'єру. При засміченні зливу в такій конструкції вода швидко виходить через край, тому необхідно регулярно чистити стік. Багато закритих видів душових кабін з ванною мають високий піддон, у якому можна замочити білизну, викупати дитину, приймати водні процедури як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

При виборі конструкції необхідно враховувати розміри ванної кімнати. Готові душові бокси зазвичай нещільно прилягають до стіни, тому займають більше місця, ніж відкриті. Для тісного приміщення краще вибрати кабіну з розсувними дверцятами, для установки в просторій кімнаті підходять моделі, що відкриваються, наприклад CUBIC KTI 043P. У вузькій ванній можна монтувати душову перегородку з дверима між двома стінами.

Вибір матеріалів

Дверцята кабіни виготовляються з пластика або скла. Першим видом перегородок оснащуються бюджетні душові. Пластик легкий та стійкий до впливу вологи, але при активній експлуатації швидко зношується й може тріснути при ударі або сильному натиску. Бокси зі скляними дверима міцні, не вимагають складного догляду, не покриваються грибком і цвіллю.

При облаштуванні нижньої частини конструкції можна монтувати злив прямо в підлозі або використовувати різні види піддонів душових кабін:

  • металеві. Сталева підлога для душової міцна, надійна й недорога. До недоліків металевого виробу можна віднести шум під час прийняття водних процедур і досить швидке відлущування емалі;
  • акрилові. Цей матеріал часто використовується для виготовлення піддонів у душових боксах і ванн у комбінованих кабінах. Він легко чиститься, швидко нагрівається й піддається реставрації. Слабке місце акрилу — нестійкість до великих механічних навантажень;
  • керамічні. До переваг таких душових піддонів належить презентабельний вигляд і простота в догляді. Користуватися кабіною з крихкою підлогою потрібно обережно, тому що керамічна поверхня легко б'ється при ударі, падінні важкого предмета і т. ін.
душевий піддон

Душові піддони з мармуру або штучного каменю виглядають елегантно, швидко нагріваються й довго тримають тепло. Основним недоліком кабін з такою підлогою є висока ціна.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть