0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Розумна ванна: технологи і дизайн

Розумна ванна: технологи і дизайн

Не тільки власники просторих апартаментів можуть дозволити собі розкішний санвузол. З появою такого поняття, як «розумна ванна», ця можливість з'явилася і у скромних за квадратурою квартир. Душ, ванну, тумбу або настінну шафку, умивальник можна розмістити всього на 2-3 кв. м. Погодьтеся, це приваблива перспектива: мати все необхідне для повсякденних гігієнічних процедур і не економити на комфорті та зручності.

Планування ванної кімнати

Як з кімнати зробити розумну ванну

Мінімалізм – стиль, який стрімко набирає обертів. Його популярність обумовлена не тільки відсутністю помпезності й нагромадження, але й необхідністю розсудливо використовувати наявні квадратні метри. Розумна ванна кімната – це ідеальне рішення для тих, у кого для кожної речі є своє місце, хто віддає перевагу комбінуванню, у всьому використовує практичні та доцільні рішення.

Як перетворити звичайну кімнату на зручну й комфортну розумну ванну? Пропонуємо кілька цікавих ідей:

  1. Місце під раковиною. Замість звичайної тумби можна встановити модель з поперечиною для рушників. Вона візуально зробить приміщення просторіше, плюс м'який текстиль завжди буде під рукою.
  2. Зробіть ніші у стіні для зручного зберігання дрібниць. Приховані полички дозволяють раціонально використовувати кожен сантиметр розумної ванної. Плюс вони допомагають сховати від сторонніх очей мийні та інші гігієнічні засоби.
  3. Комплекти «два в одному». Поєднавши ванну з душем, можна не позбавляти себе задоволення ніжитися в пінній воді або швидко прокидатися під тропічною зливою. Комплекти змішувачів з душем 4 в 1 GROHE BAU LOOP – відмінне рішення для розумної ванної.
  4. Великі дзеркала. Сучасні моделі оснащені не просто підсвічуванням, а регульованими датчиками, що дозволяють змінювати інтенсивність освітлення в залежності від сили натискання. Наприклад, дзеркало «SANWERK LAVA ДЕЛЛА» підвищить комфорт перебування в розумній ванній.
  5. Скляні перегородки. Вони прийшли на зміну тканинним і целофановим шторкам. Уже після місяця використання текстильні аналоги мають непривабливий вигляд і накопичують колонії мікроорганізмів. Скляна перегородка HUPPE виконує ті самі функції, але візуально збільшує простір розумної ванної. Плюс для збереження привабливого вигляду не потрібні особливі зусилля.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент сантехніки й аксесуарів. Покупцеві лишається правильно підібрати необхідні комплектуючі та насолоджуватися комфортним інтер'єром.

Ванна кімната в мінімалістичному стилі

Сучасні ванни для просунутих користувачів

Не тільки приміщення, у якому панує порядок і затишок, можна називати розумним. З появою складних систем автоматизації комп'ютеризувати управління технікою й освітленням можна не тільки у вітальні або спальні, але і в санвузлі. Розумна ванна передбачає такі можливості:

  1. Зміна інтенсивності освітлення у приміщенні. Установка спеціальних датчиків, що реагують на жести чи інші рухи, дозволяє вмикати/вимикати електроживлення, змінювати команди голосом.
  2. Контроль мікроклімату. Змінювати налаштування температури, вологи також можна за допомогою команд. За їх відсутності всі параметри задаються автоматично й підтримуються на постійному рівні.
  3. Додаткові функції. Приймаючи ванну, можна прослуховувати улюблену музику або дивитися фільм, передачу. При цьому користувач не турбується про підвищену вологість або електропровідність сантехніки. У розумній ванній кожна деталь продумана до дрібниць.
  4. Контроль безпеки. Не тільки комфорту, але і стану сантехніки приділяється підвищена увага. За наявності функції SOS система сама запобігає витоку води, замиканню або пошкодженню труб. Якщо сталася несправність, з'являється сигнал про необхідність викликати фахівця. Функція SOS допоможе уникнути незапланованого ремонту квартири.
  5. Можливість налаштовувати індивідуальні режими. Наповнити ванну до приходу або з ранку включити теплу підлогу – все це під силу системі автоматизації. У разі потреби можна активувати ту або іншу опцію по годинах.
сучасна ванна кімната

Цікаво! Останнє ноу-хау – це можливість визначити температуру води за кольором струменя, не торкаючись її. Спеціальні програми розумної ванної дозволяють встановлювати різні режими під настрій. Наприклад, сценарій «романтика» поєднує мелодійні звуки, приглушене освітлення та приємні, розслаблювальні аромати жасмину, лаванди, іланг-ілангу. Альтернативний варіант – «бадьорий ранок». У цьому сценарії можна налаштувати теплу підлогу, підбадьорливий душ та енергійний музичний супровід.

Кількість й особливості сценаріїв залежать винятково від уподобань домочадців і переліку електроніки, підключеної до системи «розумна ванна».
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть