Ласкаво просимо до нашого магазину! Бажаємо успішних покупок. Слава Україні! Героям Слава!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або
Як вибрати душ за типом конструкції і лійки в душову кабіну?

Як вибрати душ за типом конструкції і лійки в душову кабіну?

Душові кабіни дуже затребувані в побуті. Компактні конструкції можна встановлювати навіть в невеликих ванних кімнатах, крім того, гігієнічні процедури в них дозволяють вигідно економити на «комуналці». Однак їх практичність і функціональні можливості безпосередньо залежать від конструкції системи та лійки. Як вибрати душ серед усього розмаїття моделей і на що орієнтуватися — розберемося нижче.

Зовнішня душова система

Елементи конструкції

Щоб розуміти, який душ вибрати, варто спершу вивчити, з чого він складається. На ринку такі конструкції представлені в широкому розмаїтті видів, однак якщо в пріоритеті практичність і функціональність, тоді краще купувати готові комплекти. Душові системи включають в себе 3 основних складових:

  • Верхній душ. Це велика лійка, яку монтують на штанзі або в стелі. У ній встановлено спеціальний режим для подачі води — Rain, що імітує дрібні дощові краплі. Більш сучасні моделі мають опцію Cаscаde. При такому режимі вода стікає на зразок водоспаду. При купівлі верхнього душу варто звернути увагу на діаметр і розмір душової кабіни. Якщо її площа невелика, то віддати перевагу краще компактним моделям.
  • Ручний душ. Являє собою класичну лійку невеликого розміру зі шлангом. Таким душем можна управляти на свій розсуд — вішати на стіну або вручну направляти струмінь води на потрібні зони тіла.
  • Змішувач. Цей прилад відповідає за регулювання напору подачі і температури води. Змішувачі встановлюють на душові системи різних типів. Наявність цього пристрою спрощує процес регулювання комфортного потоку води при купанні.

Перед тим як вибрати змішувач для ванни з душем і системи в зборі, обов'язково слід вивчити всі доступні на ринку варіанти, зорієнтуватися у відмінностях конструкцій і функцій. Тільки після порівняння варто приймати рішення про покупку конкретної моделі.

Різновиди змішувачів

Вони діляться на 2 групи: термостати і стандартні. Щоб зрозуміти, який вибрати змішувач, варто порівняти їх функціональні можливості.

Душові системи з термостатом більш сучасні. Їх основною особливістю є опція підтримання стабільної температури води протягом купання. Робота цих моделей не залежить від стрибків тиску або відкриття додаткових потоків (змиву бачка або використання крана на кухні, наприклад). На термостатах встановлені обмежувачі температури, які захищають користувача від випадкового опіку гарячою водою.

Збираючись вибрати змішувач для душу стандартного типу, варто врахувати, що подібних опцій на ньому не передбачено. Це більш проста модель, управління температурою води і напором здійснюється за допомогою важеля. Плюс таких пристроїв в доступності, крім того, вони добре підходять для систем з низьким тиском. Однак варто врахувати, що якщо в квартирі відкривається ще один потік, відразу ж температура води в душовій буде різко змінюватися. Крім типу змішувача, слід врахувати і конструктивні особливості самої системи.

Душова система з термостатом

Відмінності за способом встановлення

Згідно з цим принципом класифікації, душові системи поділяються на моделі зовнішнього та прихованого типу монтажу. Для перших характерною особливістю є те, що всі елементи фіксуються на стійці, яка може бути розміщена на підлозі або на стіні, навіть у кутку. Великим плюсом таких конструкцій є простота і швидкість установки. Важливо відзначити, що їх монтаж можливий вже після ремонту, коли виконане фінішне облицювання. З цієї причини вони і більш зручні в разі заміни, не доведеться розбирати стіну.

Душові системи прихованого монтажу більш естетичні. Всі комунікаційні деталі приховані за стіною, тим самим не займають корисний простір. Однак установка таких систем складніша, краще всього робити це при ремонті з нуля або при капітальному, щоб не пошкоджувати облицювальну плитку та оздоблення.

Душова система прихованого монтажу

Звертаємо увагу на матеріал

Крім конструкції, комплектації і способу монтажу, варто врахувати й сировину, з якої виготовлена система. Пластикові моделі найбільш доступні, легкі, представлені в широкому розмаїтті варіантів. Проте вони доволі прості, не можна назвати їх презентабельними або стильними, до того ж такі варіанти характеризуються невеликим терміном служби Душові системи зі сталі з антикорозійним покриттям більш довговічні і надійні. Але важливо вибирати товари перевіреного бренду, щоб бути впевненим, що захисний шар не облізе через декілька місяців.

Найбільш надійні — душові системи, зроблені з латуні і сталі-нержавійки. Вони характеризуються тривалим терміном служби, зберігають естетичний вигляд протягом всього експлуатаційного періоду. Вартість їх вища, однак витрати виправдані практичністю.

Складно однозначно відповісти, який душ краще вибрати. У першу чергу варто враховувати власні можливості, переваги і вимоги. А зрозуміти, на що слід орієнтуватися і на які критерії важливо звертати увагу, допоможе наша стаття.



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Служба підтримки Передзвоніть мені Чат Telegram Viber
×