Ласкаво просимо до нашого магазину! Бажаємо успішних покупок. Слава Україні! Героям Слава!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або
10 найпоширеніших помилок в плануванні ванної кімнати

10 найпоширеніших помилок в плануванні ванної кімнати

У статті ми розглянемо основні помилки, які можуть перешкодити вам мати красиву, зручну ванну. Ремонт ванної кімнати - це дорогий захід, тому ви повинні бути впевнені, що ванна кімната буде приносити вам задоволення після ремонту. Хоча окрема ванна або витончена плитка можуть змусити ваше серце битися трохи швидше, але саме розташування елементів ванної кімнати значною мірою визначає, наскільки добре буде виглядати Ваша ванної кімнати.

1. Сантехніка та меблі, які занадто великі

Іноді можна зустріти 150 см ванни, що окремо стоять в кімнатах, довжина яких становить усього 180 см. Переконайтеся, що ванна, тумба для раковини та місце під душ - мають відповідні розміри для вашої ванної кімнати. Якщо ви замовляєте окрему ванну, переконайтеся, що навколо неї є місце для прибирання, як це показано на нашій фотографії. Ванни, що окремо стоять, хоча і модні, але не завжди є кращим варіантом, особливо в маленькій ванній кімнаті. Ванна з розміром 150 см дуже мала, в теж час кутова ванна такого ж розміру буде набагато краще використовувати простір. Точно так само і з туалетним столиком - мати дуже велику тумбу для раковини, яка примикає прямо до душу, погана ідея. Така тумба не буде виглядати добре і її незручно прибирати. Замість цього виберіть маленьку тумбу і залиште деякий простір між тумбою і душем або ванною

Давньоримські змішувачі

Порада: ванна, яка встановлюється окремо, повинна знаходитися на відстані не менше 30 см від стіни, принаймні, з одного боку має бути вільний простір, щоб забезпечити доступ для прибирання.

2.При відкритих дверях видно сантехніка

Встановлювати двері у ванну прямо перед унітазом не так вже стильно. Намагайтесь розташувати унітаз так, щоб його не було видно повністю, коли ви відкриваєте двері ванної кімнати. Якщо дозволяє планування, передбачте окремий туалет, щоб Вам не доводилося чекати, коли хтось приймає душ.

Порада: при плануванні розташування вашого туалету залиште як мінімум 25 см з обох сторін для місця для ліктів.

3. Недостатньо місць зберігання

Дуже часто занадто велика увага до дизайну призводить до недостатнього обсягу місць зберігання. Зберігання на рівні очей дуже важливо у ванній кімнаті. Замість того, щоб прикріпити дзеркало до стіни, виберіть дзеркальна шафа, заглиблений у стіну, в якому зберігаються предмети першої необхідності, такі як зубна щітка, бритва і косметика. Шафку над туалетним столиком повинна бути тієї ж ширини, що і туалетний столик, або трохи менше, але не більше. Вбудовані шафки у стіну додасть вашій ванній кімнаті більш обтічний вигляд.

Правильна довжина стільниці для тумби залежить від розміру кімнати. Для сімейної ванної кімнати 90 см вважається стандартною мінімальною довжиною, але 120 см буде значно практичніше. Для подвійної раковини знадобиться стільниця завдовжки не менше 180 см. Ідеальна глибина для стільниці становить 50 см, хоча це буде залежати від глибини вашої раковини. Якщо у вас раковина-чаша, ви можете зробити вашу стільницю менше ніж 50 см глибиною. При визначенні глибини стільниці переконайтеся, що у вас достатньо місця, щоб ви могли почистити раковину та змішувачі.

4. Зберігання речей тільки під раковиною

Найчастіше для зберігання речей використовують тільки ящики в тумбі для умивальника, це часто призводить до того, що тумба виявляється занадто незграбною. В результаті ванна кімната здається маленькою та переповненою. Ми радимо подумати про альтернативні місця для зберігання банного, туалетного приладдя і туалетного паперу. Подумайте, чи можете ви застосувати у вашій ванній кімнаті нестандартні шафи для зберігання великих предметів? А як щодо вертикальних настінних шаф?

5. Погане освітлення

Недосвідчені домовласники часто зупиняються на простих світильниках над туалетним столиком, душем або унітазом, замість того, щоб створити правильне багатошарове освітлення. В результаті, ванна кімната виходить занадто світла і їй не вистачає атмосфери, що робить її не затишною. Крім того, яскраве верхнє освітлення створює тінь, і коли ви дивитеся в туалетне дзеркало - ви виглядаєте жахливо, коли наносите макіяж або голитеся. Ми пропонуємо створити багаторівневий дизайн, що включає кілька джерел освітлення. Цей дизайн повинна включати освітлення для атмосфери. Приховані світлодіодні стрічки - відмінний варіант, оскільки вони не споживають багато енергії та можуть бути включені для створення спокійного настрою. Додайте їх під туалетними столиками та шафами, за дзеркалами та в душових нішах. Потім додайте освітлення для інших цілей - наприклад, включіть робоче освітлення, щоб допомогти з доглядом або нанесенням макіяжу, з цією функцією добре справляються настінні світильники з обох боків дзеркала. Вони освітлюють ваше обличчя спереду, що є найбільш ефективним способом.

Змішувачі з подачею кип`яченої води

Порада: попросіть електрика під'єднати світильники, щоб вони могли включатися незалежно. Це дозволить вам налаштувати рівень освітлення під ваш настрій.

6. Немає поділу на окремі зони

Коли місця багато, часто ванні кімнати виглядають порожніми та нудними - сантехніка та меблі по периметру кімнати та порожнім простором посередині. Створення зон зробило б ці ванні кімнати більш функціональними та затишними. Розгляньте можливість створення великої ванної кімнати на окремі зони для ванної, душа, туалетного столика, унітазу. Створення зон поліпшить ваші відчуття від ванної кімнати та зробить її більш розкішною.

7. Не враховуються наявні комунікації

Те, що знаходиться за стіною, має велике значення, коли ви ремонтуєте або змінюєте планування ванної кімнати, переконайтеся, що нове планування буде сумісне з наявними точками водопостачання. Можливо, вам доведеться переглянути свій проєкт. Переконайтеся, що зміна точок водопостачання вам дійсно потрібна, попри збільшення бюджету ремонту.

8. Неправильне вимірювання

Неточні вимірювання це поширена помилка - не брати до уваги такі дрібниці, як відстань між унітазом і туалетним столиком, чи в яку сторону будуть відкриватися двері. Завжди вимірюйте двічі, перш ніж вибирати обладнання для ванної кімнати, щоб переконатися, що воно підійде. Подумайте, як відкриються двері у ванну кімнату і ящики меблів, та як ви будете переміщатися по кімнаті. Ваш будівельник, сантехнік чи виконроб повинен бути в змозі допомогти вам у цій справі.

Київський водопровід

9. Недостатньо функціональності для зберігання

Нездатність зрозуміти, як саме ви використовуєте ванну кімнату, означає, що у речей, які ви зберігаєте, часто немає відповідного місця. В кінцевому підсумку вони залишаються без уваги, створюючи захаращений вигляд, або зберігаються далеко від того місця, де ви їх використовуєте.Подумайте, як ви використовуєте ванну кімнату і які саме речі потрібно зберігати, а потім виміряйте їх та виберіть для них достатньо місця. Наприклад, електричні зубні щітки та бритви можна зберігати у втопленому дзеркальній шафі з електроживленням всередині, неглибокі ящики з роздільниками відмінно підходять для макіяжу, а рушники та туалетні приладдя можна покласти у глибокі ящики.

Київський водопровід

10. Не враховується спільне розміщення обладнання

Якщо не приділити належної уваги розташуванню обладнання, такого як рушникосушки та душові, це вплине на функціонування всього простору. Подумайте, як ви будете використовувати та переміщатися в просторі, плануючи, де розмістити аксесуари на вашої ванної кімнати. Повісьте рушникосушки в межах досяжності душу, ванни. Рушники для рук повісьте так, щоб вони не перешкоджали відкриттю ящиків тумби для умивальника. Також вам потрібно спланувати, де будуть встановлені аксесуари, щоб ви могли передбачити надійні кріплення. Зрештою, ніхто не хоче мати хитку вішалку для рушників або утримувач для туалетного паперу - це те, що може трапитися, коли їх тільки кріплять у лист гіпсокартону.



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Служба підтримки Передзвоніть мені Чат Telegram Viber
×