0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Безконтактні змішувачі для кухні

Безконтактні змішувачі для кухні

Ми використовуємо змішувач для кухні так часто, що він повинен бути функціональним і довговічним. Найпопулярнішими та зручними є змішувачі з одним важелем, адже це найшвидший спосіб встановити температуру води та силу потоку. І найзручніший, тому що це можна робити навіть з зайнятими руками, наприклад, ліктем. А чи може бути щось зручніше?

Змішувач для кухні з сенсорним керуванням

При створенні нових змішувачів бренди замислюються не тільки над дизайном, але і над комфортом змішувача. Тому виробники змішувачів пропонують нові, більш комфортні рішення для кухні.

Перше про що ми поговоримо - сенсорний кухонний змішувач. Такі моделі зустрічаються від виробників GROHE, FRANKE, ORAS, KLUDI. Принцип роботи простий та інтуїтивний. Для включення потоку води потрібно торкнутися тильною частиною кисті або ліктем будь-якій частині виливу змішувача і таким же рухом можна відключити потік. Дуже зручно, особливо коли обидві ваші руки зайняті або коли просто не хочеться бруднити руками змішувач.

Для такого управління, температура води налаштовується на спеціальному блоці, який встановлюється під мийкою. Один раз налаштовуєте та користуєтеся.

Змішувач GROEH TOUCH

Сенсорний змішувач це добре, зручно і практично, але GROHE на цьому не зупинилися і придумали як управляти змішувачем зовсім його в цілому. Новинки GROHE FOOTCONTROL можна управляти торкаючись ногою до блоку управління. Принцип роботи такий же, тільки руки тепер повністю вільні. Таку функцію, в готовій комплектації, мають тільки найпопулярніші моделі, але можна такий блок управління докупити окремо та під'єднати його до будь-якого змішувача GROHE c висувною лійкою.

GROHE FOOTCONTROL

Як під'єднати сенсорний змішувач

Підключення таких змішувачів складніше в порівняння зі звичайним. Ускладнюється установка внаслідок монтажу блоку управління температурою і сенсора. Якщо у вас вже був досвід установки звичайного змішувача, тоді розібратися з установкою сенсорного змішувача для кухні не буде простіше, головне строго слідувати інструкції виробника.

Якщо ж ви вперше з цим стикаєтеся, розібратися буде досить складно і краще знайти фахівця, який допоможе вам з монтажем.

Кухоний змішувач з управлінням кнопкою

Тепер подивимося на іншу нову технологію - управління за допомогою кнопки. Включення / вимикання потоку води виконується за допомогою кнопки на виливі змішувача. Такий спосіб нічим не поступається сенсорному управлінню, натискати на клавішу зручно як рукою, так і ліктем.

У змішувачі GROHE ESSENCE SMARTCONTROL кнопка розміщена на висувній лійці. За допомогою кнопки можна включити та вимкнути потік води, а також керувати силою потоку повертаючи кнопку. Налаштування температури води здійснюється окремим вентилем, який встановлений на корпусі змішувача. На змішувачі відсутні звичайні важелі, внаслідок чого він виглядає дуже незвично та відмінно доповнить сучасну кухню.

Кухоний змішувач GROHE ESSENCE SMARTCONTROL

Більш класичний варіант з використанням кнопки реалізований в змішувачі HANSGROHE TALIS SELECT. У ньому кнопка працює як додаток до звичайного одноважільного управління. Тобто важіль виконує свої звичайні функції вкл \ викл, регулювання температури та сили потоку, а клавішею можна зручно зупинити воду або ж включити потік води. Зручне рішення коли часто доводиться що-небудь мити, не потрібно постійно пересувати важіль. Один раз налаштували потрібну температуру і силу потоку, а далі використовуєте тільки кнопку.

HANSGROHE TALIS SELECTАкції магазину
Акції магазину
Скрыть