0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Кутова ванна: як вибрати та чому це найкращий варіант для ванної

Кутова ванна: як вибрати та чому це найкращий варіант для ванної

На початку ремонту всі хочуть зробити ідеальну ванну кімнату, яка не набридне через пів року і буде зручною і стильною.

Саме тому, часто, основна увага зупиняється на підборі кольору, оздоблення стін і парі основних елементів ванної: тумба, дзеркало, і раковині з унітазом. При цьому ванна вибирається звичайнісінька прямокутна, і якщо кімната маленька від неї взагалі можуть відмовитися. Але чи варто?

Якщо в кімнаті мало місця варто придивитися до кутових ванн. Завдяки своїй формі кутові ванни звільняють центральну частину ванної кімнати і додадуть кімнаті сучасного вигляду. При чому така ванна ідеально впишеться в будь-яку кімнату незалежно від її розміру.

Душова кабіна

Особливості кутових ванн

Кутові ванни зазвичай спроектовані так, що дві сторони примикають до двох стінах. Вони нерідко бувають п'ятисторонньому з трикутною чашею, достатньо великим, щоб вмістити двох осіб. Деякі конструкції кутових ванн мають прямокутну, трапецієподібну або овальну форми.

Більшість кутових ванн обладнані спинками, відлитими підлокітниками і невеликий поличкою для туалетного приладдя. Вони можуть бути як зовсім звичайні ванни, але також є і гідромасажні кутові ванни з масажними водоспадами та системою хромотерапіЇ.

За формою їх можна розділити на симетричні і асиметричні. Найбільш поширені моделі асиметричних ванн мають довжину 1500 - 1700 мм, і ширину 900-1100 мм, але також є дуже компактні варіанти довжина яких 900 - 1200 мм.

Найпоширеніші симетричні ванни мають розмір 1500 мм. Середня глибина кутових ванн близько 350 - 420 мм.

Кутові ванни зазвичай виготовляються з акрилу, чавуну або сталі.

Душова з тропічним душем

Перевага для дизайну

Перш ніж вибрати кутову ванну, визначте, який кут вашій ванни найкраще підходить для розміщення ванни. Подумайте про те, щоб розташувати свою кутову ванну поруч з раковиною, щоб було простіше монтувати водопровідні труби та дренажні системи.

Навіть варто вибрати бічну панель для ванни, котора буде давати відчуття монолітності ванні та приховувати всі водопровідні труби. Різних варіантів панелей достатнього багато, але більшість з них виконані в сучасному стилі.

Якщо не вийшло підібрати панель, вбудуйте ванну в нішу. Цей варіант може виявитися складніше, але так Ви зможете більш гармонійно включити ванну в інтер'єр при цьому не зіпсувавши початкової ідеї дизайну.

Відкрита душова кабіна

Якщо ви хочете використовувати кут кімнати з користю або звільнити трохи місця у ванній кімнаті, подумайте про установку кутовою ванною. Вони стильні і ефективно використовують простір, бувають самих різних форм, розмірів і кольорів, тому є з чого вибрати!
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть