0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Виклик сантехніка: переваги рішення

Виклик сантехніка: переваги рішення

Напевно, кожен стикався з необхідністю виклику сантехніка. Безліч побутових питань та проблем, пов'язаних із неправильним функціонуванням або поломкою установок і трубопроводу, потребують розв’язання за допомогою професіонала. Без належної компетенції своїми силами просто не впоратися, тому варто розібратися, як викликати сантехніка та чому не варто цим нехтувати.

Куди звертатися

Сьогодні сфера послуг дуже розвинена, і допомогу сантехніка надають багато приватних компаній. Викликати спеціаліста просто – потрібно оформити заявку та призначити час візиту. Але також можна звернутися до ЖЕКу, де за заявкою вишлють сантехніка на об'єкт.

Найбільш часто викликають фахівця при таких поломках і проблемах:

  • протікання крана;
  • забиті труби;
  • необхідність заміни сантехніки;
  • встановлення лічильника на воду;
  • виконання розводки трубних комунікацій при капремонті.

Іншими словами, будь-які маніпуляції з сантехнічними пристроями вимагають участі фахівця. Навіть якщо ви купили новий змішувач для раковини та хочете замінити ним старий, усе одно варто викликати майстра. По-перше, так можна бути впевненим у правильності виконання робіт, а по-друге, вийде заощадити власний час.

Порядок виклику майстра з ЖЕКу

Як викликати сантехніка додому? Реалізувати це просто – достатньо прийти до ЖЕКу або зателефонувати, щоб залишити заявку. У ній потрібно вказати, наскільки терміновим є привід, заради якого викликається майстер і який зручний час для його візиту. Якщо причина в аварійному прориві трубопроводу, то ЖЕК реагує оперативно, відразу надсилає чергового сантехніка.

У ситуаціях, коли мають бути роботи, що стосуються водопостачання, потрібно завчасно проконсультуватися з фахівцем, отримати рекомендації зі специфіки їх виконання й порадитися щодо виду сантехніки, яку потрібно придбати. Так, наприклад, майстри часто радять набори змішувачів GROHE, віддаючи їм перевагу серед інших брендів. Подібний пріоритет обумовлений їх надійністю та якістю збірки, тобто вони довше служать і рідше ламаються, отже, знижується ймовірність термінових викликів майстра через раптові проблеми.

Переваги звернення до ЖЕКу

Виклик майстра з житлово-експлуатаційної компанії завжди краще в порівнянні з можливістю довірити ремонт «домашньому майстру на всі руки» з сервісної фірми. Є як мінімум чотири аргументи, що підтверджують перевагу подібного рішення:

  1. Доступна вартість послу;
  2. Оперативність. У ЖЕКу завжди є черговий фахівець, який відправляється на термінові виклики, а це говорить про те, що проблема буде розв’язана в короткі строки, тому заподіє менше шкоди;
  3. Гарантія якості. У ЖЕКах працюють кваліфіковані фахівці, і організація сама зацікавлена в тому, щоб підтримувати гідний рівень обслуговування, тому до їх відбору висуваються суворі вимоги;
  4. Можливість виконання великого спектра робіт.

До того ж у компетенції працівників ЖЕКу розв’язати питання з перекриттям стояка або вимкненням води у всьому будинку, якщо того вимагає виникла проблема. Щоб зробити це самостійно або за допомогою приватного майстра, потрібно витратити час на ходіння по інстанціях, тим самим сповільнюючи виконання ремонту.

Як бачимо, виклик сантехніка додому з ЖЕКу дійсно має вагомі переваги. Не варто ризикувати майном та безпекою надалі. За найменших проблем слід відразу звертатися до житлово-експлуатаційної компанії та викликати майстра.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть