0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Що таке мікроліфт та як він працює

Що таке мікроліфт та як він працює

Поняття та особливості роботи мікроліфта

До сучасної сантехніки пред'являються підвищені вимоги. Вона повинна не тільки відповідати міцності й естетичним критеріям, а й бути максимально зручною в експлуатації. За останню характеристику відповідає мікроліфт. Інша назва пристрою – Soft Close. Розберемо докладніше, що таке мікроліфт і як він працює.

Пристрій являє собою своєрідний автодоводжувач для унітаза. Він встановлюється на сидіння та кришку, забезпечуючи плавне опускання останньої. Мікроліфт працює за тим же принципом, що й система доводжувачів на дверцятах шаф.

Основні переваги

Кришка для унітазу з мікроліфтом

Розібравшись, що таке мікроліфт на унітазі, розглянемо плюси його застосування. Більшість людей не з чуток знають, як голосно грюкає кришка унітаза. Цей звук особливо чутний у невеликих приміщеннях – офісах і малогабаритних квартирах. Крім акустичного дискомфорту, цей звук є мінусом і з практичного погляду. Внаслідок систематичних ударів на поверхні унітаза з'являються тріщини. Користуватися такою сантехнікою небезпечно.

Використання мікроліфта зводить до мінімуму ці ризики, особливо якщо віддати перевагу продукції GROHE. В основі сидінь для унітаза – сучасний матеріал дюропласт. Він характеризується відмінними експлуатаційними властивостями: міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, естетичною привабливістю. Виробник надає 2-річну гарантію на сидіння з мікроліфтом. При виборі аксесуара для унітаза необхідно звернути увагу на відстань між кріпленнями:

  • 130 мм. Найкращий варіант – GROHE BAU CERAMIC;
  • 155 мм. Покупець має можливість вибрати оптимальний варіант із представлених у каталозі за цим посиланням;
  • 220 мм. В інтернет-магазині «КРАНОК», який є офіційним представником компанії GROHE в Україні, можна купити сидіння для унітаза з мікроліфтом кубічної (GROHE CUBE CERAMIC 39488000) й овальної (GROHE BAU CERAMIC 39493000) конфігурації.

При виробництві продукції компанія застосовує інноваційні технології: QuickRelease (завдяки спеціальним шарнірам можна без особливих зусиль знімати кришку), SoftClose та ін. Вироби GROHE сертифіковані й відповідають вимогам чинних міжнародних стандартів якості. Інші переваги сидіння для унітаза з мікроліфтом полягають у такому:

  • безшумна робота кришки. Це береже нерви господарів від стресу, а «фарфорового друга» – від механічних пошкоджень;
  • збільшення терміну експлуатації сантехнічного приладу та кришки;
  • простота монтажу. Сидіння легко знімається та знову встановлюється. Це дозволяє піддавати його ретельному очищенню так часто, як цього бажає господиня.

Сучасні моделі оснащуються датчиками руху. Розумна система автоматично підіймає кришку, коли до приміщення заходить людина. Після її виходу пристрій повертається на місце. Це дуже зручна функція, але коштує вона недешево. Її використання доцільно, якщо в будинку живе людина, що має захворювання сечового міхура. Іноді такі люди просто не встигають підняти кришку, тому система в такому разі буде дуже актуальною. Однак неможливість керування в ручному режимі може розглядатися і як мінус. Інші недоліки в системи відсутні.

Принцип роботи

Сидіння для унітазу

Незважаючи на зростальну популярність Soft Close, залишається чимало людей, які не знають, що таке мікроліфт для кришки унітаза. Дати визначення пристрою найкраще за допомогою «знайомства» з принципом його роботи. Механізм мікроліфта досить простий. На перших порах більшість людей за звичкою вручну закривають унітаз. Така «допомога» негативно позначається роботі мікроліфта. Застосування занадто сильного зусилля може стати причиною його виходу з ладу. Звичайно, мікроліфт можна відремонтувати, але на це буде потрібно витратити додаткові кошти й зусилля.

Механізм оснащений штоком, який фіксує сидіння та кришку унітаза. За допомогою спеціальної пружинки пристрій сповільнює обертання штока, що забезпечує плавне опускання. За функціонування конструкції відповідає шарнірний механізм.

Мікроліфт не можна купити окремо, він іде в наборі з колом для унітаза. Неможливість його самостійного придбання пояснюється тим, що система розрахована на конкретну вагу сидіння та кришки. Для виготовлення робочих елементів конструкції використовуються матеріали з високими характеристиками міцності, найчастіше дюропласт. Такий підхід забезпечує надійність і довговічність механізму. Особливість виробу – стійкість до механічних пошкоджень, зокрема подряпин.

Мікроліфт відзначається простим механізмом, але самостійне розбирання може стати причиною пошкодження окремих елементів. Єдиний ремонт, який допустимо проводити неспеціалісту, – це заміна кришки. Для зняття її з кріплень потрібні плоскогубці, щоб розкрутити болти. Якщо останні покриті нальотом, то для його видалення найкраще скористатися ножівкою. Монтаж нової кришки полягає в її установленні у спеціальні пази та фіксації болтами.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть