0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Сенсорний змішувач для раковини: основні відмінності, технології і установка

Сенсорний змішувач для раковини: основні відмінності, технології і установка

Зручно та приємно мити руки в раковині, яка оснащена сенсорним сантехнічним обладнанням. Не потрібно торкатися змішувача, дії зведені до мінімуму, гігієнічні процедури віднімають декілька хвилин. Автоматична подача води здійснюється завдяки інфрачервоному датчику рухів. Струмінь з'являється після піднесення рук до крана, зникає теж автоматично. Ця розумна сантехніка здається досконалою та дійсно є такою, якщо правильно здійснити настройку й купити якісний змішувач. Пропонуємо оцінити великий вибір безконтактних моделей нашого інтернет-магазину на https://kranok.ua/sensornye-smesiteli. Як вибрати сенсорний змішувач, на що дивитися при аналізі товарів, розповімо далі.

Настінний змішувач для раковини прихованого монтажу

Відмінності від «класики»

Спочатку розповімо про особливості роботи сенсорних змішувачів, щоб ви точно вирішили, чи варто вибирати безконтактну модель для раковини. На відміну від традиційних аналогів, вони позбавлені більшості звичних деталей. Зовні конструкція максимально спрощена, немає важелів та інших елементів регулювання. Користувач бачить на раковині тільки вилив. Однак всередині нього не все так просто, як здається: у корпусі є інфрачервоний датчик. Саме він фіксує рухи, забезпечує подачу води. Наскільки високою буде його чутливість, залежить від налаштувань. Є моделі для раковини з автоматичними параметрами роботи, а також аналоги, які регулюються вручну. В останньому випадку користувач самостійно визначає дальність фіксації рухів і часовий інтервал подачі ресурсу.

Вибравши сенсорний змішувач, ви забезпечите собі економне користування водою. Якою буде вигода, теж залежить від налаштувань. До речі, регулюванню підлягає ще й температура рідини. Сенсорний змішувач працює у строго заданому режимі, немає потреби в постійному налаштуванні.

Сенсорний змішувач для раковини

Завдяки чому функціонує інфрачервоний елемент? Як і будь-якому технологічному устаткуванню, сенсорній сантехніці необхідне живлення. Для змішувачів для раковин його джерелом є батарейки. Міняти їх доведеться один раз у 2-5 років. Частота залежить від особливостей експлуатації, у домашніх умовах заряду батарейок вистачає на 5 і більше років.

Актуальні пропозиції в Україні

Змішувачі з інфрачервоним датчиком випускають не тільки для раковин, також є кухонні моделі, позиції для пісуарів і унітазів. Їх додатково класифікують на поворотні та U-образні. Більшість позицій можна назвати мінімалістичним, загальна особливість — сучасний дизайн.

Додатково на змішувачі можуть бути:

 • кнопкові датчики;
 • світильники;
 • дисплей.

Для зручності налаштувань дорогі сенсорні моделі комплектують пультами управління. Чи відіграють спосіб регулювання робочих параметрів і дизайн велику роль, вирішувати тільки вам. Радимо звернути увагу на довжину подачі струменя. Постійні незручності під час миття рук дратують, підбирайте змішувач під свої вимоги.

За подачею струменя сенсорне сантехнічне обладнання для раковин класифікують на:

 • довгі (понад 35 см);
 • середні;
 • укорочені.

Також є фіксовані змішувачі та аналоги з поворотними механізмами. Не останню роль відіграє принцип роботи. Виробники сантехніки випускають електронні позиції, з подвійним зливом і аналоги з роздільними кранами.

Сенсорний змішувач для установки на раковину

Оцінка плюсів і мінусів

Встановити на раковині сенсорний змішувач варто, тому що це:

 1. Сучасно та практично. Сенсорні змішувачі — це зручність XXI століття, більше немає потреби робити зайві рухи, багаторазово обертаючи вентилі й налаштовуючи температуру води, адже все це було зроблено під час монтажу.
 2. Гігієнічно. Поміркуймо, чи є сенс мити руки, якщо після процедури ми знову торкаємося до вентиля, який кишить хвороботворними мікроорганізмами. На елементах регулювання залишаються бактерії, мікроби й віруси. Змішувачі з сенсорним управлінням абсолютно безпечні, їх не потрібно постійно дезінфікувати, тому що з ними немає контакту.
 3. Раціонально. Виключені протікання й безперервна подача води, ресурс витрачається економічно. Не потрібно боятися того, що кран на раковині потече тощо.
 4. Естетично. Сенсорні конструкції виглядають витончено й легко, чудово вписуються до будь-якого інтер'єру. Їм місце в сучасній ванній на раковині будь-якого типу.
 5. Довговічно. Ціна сенсорних змішувачів іноді змушує задуматися, чи варто робити вибір на їх користь. Сумніви зайві, після одного вкладення можна забути про обслуговування раковини у ванній мінімум на 5 років. Змішувач справно служить роками, забезпечуючи комфорт. Єдиний момент — доведеться колись замінити батарейку.

Чи є недоліки? Ні, якщо не брати до уваги вартість. Однак зазначимо: встановлюйте сенсорні змішувачі тільки на раковині у ванній. Для кухні вони не підходять, під ними незручно мити посуд, тому що немає можливості відрегулювати напір і температуру води.

Підбивання підсумків

Вибираючи змішувачі сенсорного типу для раковини у ванну кімнату, дивіться на характеристики товару, що сподобався, а саме на:

 • матеріал і висоту головного елементу;
 • тип підведення;
 • витрату води;
 • наявність/відсутність донного клапана;
 • тривалість гарантії;
 • країну-виробника.
Високий сенсорний змішувач

Переходьте до відповідного розділу, ознайомтеся з усім асортиментом на https://kranok.ua/smesiteli-dlja-rakoviny-rakoviny й оформляйте замовлення на підхожу модель. Змішувач прослужить довгі роки. Також звертайтеся за допомогою до менеджера, він підбере модель за заявленими вимогами. На «КРАНОК» — надійна сертифікована сантехніка від перевірених виробників.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть