0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Аксесуари для ванної кімнати

Аксесуари для ванної кімнати

Аксесуари для ванної кімнати — це не розкіш, а необхідність. Правильно підібрані аксесуари допоможуть підкреслити дизайну, який ви задумали та додадуть комфорту ванній кімнаті.

Освітлення

При ремонті висвітлення приділяють найменше уваги. Найчастіше вибирається одне основне джерело світла, трохи рідше до нього додають пару додаткових стельових світильників, але цього може бути мало. Освітлення у ванній кімнаті повинно працювати не тільки над головою, а й на всіх рівнях.

Дзеркало і раковина — одна з основних зон ванній для якої необхідно додаткове освітлення. Популярним рішенням для такого освітлення виступає настінні бра. Великий вибір моделей настінних світильників дозволяє підібрати пристрій як для класичного стилю, так і для сучасного.

Якщо ж ви плануєте купувати нове дзеркало, тоді варто придивитися до дзеркала з вбудованим світильником. У них використовується яскрава світлодіодне підсвічування, яка в деяких моделях дзеркал може включаться дотиком до сенсорної кнопки. Такий варіант дзеркал відмінно доповнить сучасний стиль ванни.

Полиці для ванної

Полиці для ванної — аксесуар, який значно впливає на комфорт у ванній. Полку дає місце для зберігання найнеобхідніших і часто використовуваних предметів: гель для гоління, зубні щітки та інше. І при цьому предмети, які зберігаються на полиці не створюється відчуття захаращеності. Асортимент полиць досить великий, так що знайдеться потрібний варіант для будь-якої ванної кімнати.

Дозатори для мила та мильниці

Дозатор мила робить миття рук більш приємним і економічним, оскільки кількість мила, яке ви використовуєте, регулюється. При виборі врахуйте, що бувають вони механічного типу і електронні (сенсорні). Механічний тип дозатора найпоширеніший, надійний і простий. Для подачі мила потрібно натиснути на дозатор.

Електронний варіант більш складний, але дає більше комфорту у використанні. Для його роботи потрібно буде подбати про джерело живлення (акумуляторні батареї або підключення до електричної мережі). Для подачі рідкого мила досить піднести руку до сенсорного датчика.

Мильниці

Саме що дратує у використанні мила — зберігати його. На жаль, деякі мильниці погано з цим справляються. Вони не дозволяють стекти зайвої води з мила, тому мило не сохне. Мило швидко стає липким і їм стає неприємно користуватися. Тому при виборі звертайте увагу на наявність спеціальних канавок або виступів на дні мильниці, які сприяють швидкому висиханню мила.

Тримачі зубних щіток

Стакан для зубних щіток — аксесуар головна мета, якого захист вашого здоров'я. Через підвищеної вологості і плюсову температуру у ванній створюється ідеальні умови для мікробів і бактерій, які для здоров'я людини можуть бути небезпечні. Єдиний спосіб захистити зубну щітку від шкідливих мікробів і бактерій — використовувати утримувач зубної щітки, який утримує зубну щітку на місці.

Вішалки для рушників

Вішалки для рушників є функціональними та декоративними елементами у вашій ванній кімнаті. Оскільки вони доступні в самих різних стилях, у вас легко вийде вибрати ті, які відповідають іншим аксесуарів. Подбайте про правильне розміщення вішалки. Встановіть цей аксесуар на відстані витягнутої руки від душа, ванни або раковини.

Поручні

Поручні — практичний і довговічний аксесуар. Вони ідеально підходять для безпеки людей похилого віку. Ви сильно підвищите безпеку ванни, встановивши поручні у вашій ванній кімнаті.

Аксесуари для ванної кімнати доповнюють дизайн і підвищують зручність використання вашої ванної кімнати. Але важливо підібрати правильний набір аксесуарів, який буде відповідати вашим потребам дизайну і комфорту.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть