0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Viega Prevista: Інсталяції нового покоління

Viega Prevista: Інсталяції нового покоління

В результаті трирічного етапу проектно-конструкторських робіт, проведених з активною участю фахівців з монтажу, розроблено модулі для підвісної сантехніки, не тільки дозволяють заощадити робочий час і підвищити надійність при проектуванні і виконанні робіт, але також відповідають всім сучасним і майбутнім вимогам галузі - напевно і конкретно вашим.

Viega Prevista. Система

Економія часу при монтажі починається з вибору обладнання, тому в системі Viega Prevista ми радикально спростили цей вибір. Основним компонентом системи є новий бачок.

Viega Prevista. Система

Один змивний бачок, три варіанти застосування. Система Viega Prevista надає вам вибір між Prevista Dry для монтажу на стіні, на опорній конструкції або монтажному профілі (Prevista Plus Dry) і Prevista Pure для монтажу в обмурування. Всі варіанти системи оснащені одним і тим же змивним бачком. Завдяки цьому, вибирати змивний бачок в залежності від умов установки і даною кнопкою змиву не потрібно. Все дійсно просто!

Монтаж згідно з вимогами стандарту Нова система для підвісної сантехніки Prevista відповідає всім чинним стандартам і нормам.

Пожежобезпечність і гідроізоляція. Viega Prevista відповідає всім вимогам пожежобезпеки, завдяки чому може встановлюватися навіть у зонах загального користування. Одночасно, змивний бачок нової конструкції і надійні вузли для підключення умивальників запобігають витік і проникнення вологи в стіну.

Звукоізоляція Малошумні системи для підвісної сантехніки Viega Prevista ефективно ізолюють повітряні та корпусні шуми.

Viega Prevista. Змивний бачок

Основним компонентом нової системи для підвісної сантехніки є новий змивний бачок Viega Prevista. Завдяки сумісності, універсальності і довговічності він забезпечить максимальний рівень якості прихованої у стіні сантехніки.

Один бачок для будь-яких застосуванні. Новий змивний бачок Prevista є основою нової системи для підвісної сантехніки та однаковим у всіх елементах для унітазів Prevista. Причому неважливо, чи планується внутрішня обробка сухим способом або монтаж в обмурування при обладнанні ванної.

У комплекті з універсальною системою активації змиву. Техніка використання завжди однакова, тому новий змивний бачок Prevista в будь-якому застосуванні має однаковий принцип активації змиву.

Вільний вибір дизайну. Оскільки до нового змиву бачка підходять все нові кнопки змиву Viega Visign, можливі індивідуальні дизайнерські рішення для будь-яких монтажних ситуацій.

Зроблено в Німеччині. Нові та максимально довговічні змивні бачки виробляються в Німеччині. При цьому, екологічна технологія виробництва настільки ж очевидна, як і приємне відчуття при користуванні всіма пристроями активації змиву - всі компоненти оптимізовані промисловими дизайнерами.

Повний контроль надійності. Перед доставкою всі змивні бачки перевіряються на герметичність і функціональність: кожен окремо, для максимальної надійності в застосуванні.

Viega Prevista. Смивной бачок


1 - Підключення води Завдяки універсальному підключенню води Viega, монтаж виконується за кілька секунд.
2 - Кнопки змиву В системі Prevista можуть бути використані будь-які нові кнопки змиву Viega, причому для монтажу не потрібні ніякі інструменти.
3 - Технологія видувного формування. Новий змивний бачок Prevista виробляється за технологією видувного формування. Внаслідок відсутності складання окремих деталей досягається максимальна герметичність і надійна довговічність.
4 - Універсальний обмежувач швидкості змивного потоку Дозволяє з допомогою регулювального кільця, що має п`ять ступенів регулювання, встановити оптимальну швидкість змиву для будь-якого унітазу.
5-7 Клапан заповнення і змивний клапан Для монтажу і демонтажу клапана заповнення та зливного клапана не потрібні інструменти.
6 - Завантажувальна шахта За бажанням, змивний бачок Viega Prevista може бути дообладнаний завантажувальною шахтою для простої та зручної гігієнічної обробки унітазу.
8 - Підключення для унітазу-біде Багато елементів Prevista Dry оснащені підключенням для унітазів-біде. Набір для підключення унітазу-біде можна придбати додатково.

Viega Prevista. Монтаж

Нова система для підвісної сантехніки Prevista у багатьох аспектах оптимізована, щоб полегшити вам роботу при монтажі. Тепер, завдяки чіткої концепції, ви зможете заощадити багато часу при монтажі, одночасно забезпечивши надійність і комфорт.

Viega Prevista. Монтаж

При виконанні монтажних робіт концепція системи Viega Prevista забезпечує нашим партнерам підтримку для досягнення поставлених ними цілей. При кріпленні на монтажному профілі або безпосередньо на стіні: система Viega Prevista дозволяє щодня економити час і гроші.

Жовтий колір для наочності застосування. В новій системі для підвісної сантехніки Prevista всі рухомі та монтовані вручну компоненти мають жовте забарвлення: перекрите кутового вентиля, кріпильні затискачі відвідного коліна і перемикач об`єму змиву на змивному клапані - все інтуїтивно зрозуміло.

Зручно і без інструментів.Переваги нової концепції активації змиву в системі Prevista особливо очевидні стосовно нового змивного клапана. Регулювання повного і часткового об`єму змиву виконується двома жовтими перемикачами, а для настройки використовується регулятор швидкості змиву. Причому для ремонту клапана заповнення, при відсутності запчастин Viega, можна використовувати наявні в продажі деталі.

Неперевершена адаптивність: об`єми змиву.У новому змивному бачку Prevista може бути встановлений повний об`єм змиву від 3,5 до 7,5 літрів та частковий об`єм змиву від 2 до 4 літрів. Індивідуальне регулювання можлива в кілька прийомів. Це дозволяє швидко встановити оптимальне поєднання економії води та комфорту - причому повністю незалежно від змонтованого сантехнічного приладу.

Простота монтажу: Підключення води до елемента для умивальника та елемента для унітазу з вбудованим ущільненням виконується однаково просто. Для монтажу і подальшого вирівнювання перехідного елемента не потрібні інструменти, трубопровідна система підключається до змивного бачка та водорозетки після попередньої збірки - все це забезпечує значну економію часу.

Низькі трудовитрати, висока адаптивність. Нова система для підвісної сантехніки Viega Prevista полегшує весь комплекс монтажних робіт. Після підготовки до монтажу, наприклад, свердління отвору, для виконання робіт потрібні всього три інструменти: розкладний метр, будівельний рівень і ключ на 13. При використанні монтажного профілю Prevista Dry Plus необхідний лише торцевий шестигранний ключ.

Жовте маркування - монтаж без використання інструментів. При монтажі елементів все монтовані вручну деталі також мають жовте маркування. На монтажних фіксаторах відвідного коліна, для фінальної підгонки при настінному монтажі, при кріпленні рамки кнопки змиву та на знімному ревізійному тунелі: жовте маркування означає швидкий та інтуїтивний монтаж без використання інструментів.

Prevista Dry:бистрий монтаж на стіні Висвердлити чотири отвори, чотири рази пригвинтити, один раз вирівняти готово: елементи Prevista Dry легко монтуються на стіні. Монтаж полегшується не тільки шляхом нової концепції змиву. Такі технічні рішення, як встановлюється на елементі стінова консоль, за рахунок своїй адаптивності додатково економлять дорогоцінний час в процесі монтажу. Оскільки настінний монтаж для всіх компонентів однаковий, елементи для умивальників, унітазів та пісуарів встановлюються швидко і просто.

Prevista Plus Dry: бистрий монтаж на монтажному профілі. Етапи установки на монтажному профілі настільки ж прості, як і на стіні. Для цього потрібно вставити опору нової конструкції в монтажний профіль і зафіксувати до клацання - готово. Після вирівнювання і кріплення обома з`єднувальними елементами на верхньому монтажному профілі потрібно лише виконати підключення води. Швидше, простіше і зручніше не буває.

Viega Prevista Dry Plus

Можливість регулювання по висоті за постачання з заводу Модуль для унітазу Prevista Dry поставляється з можливістю регулювання по висоті на 6 см. Після кріплення елемента можна відрегулювати висоту унітазу від установленої на заводі висоти прибл. 40 см, до висоти прибл. 46 см. Висота найвищого елементу для унітазу при цьому не змінюється. Подача води до унітазу-біде: простота монтажу з використанням гофротруби. На елементи для унітазу Prevista Dry можна легко встановити унітаз-біде, що забезпечує максимальний комфорт користувачам.

Viega Prevista Dry Plus.При індивідуальному проектуванні ванних приміщень, система Viega Prevista Dry Plus дозволяє реалізувати також вельми оригінальні ідеї. Система монтажних профілів забезпечує при цьому не тільки максимальну свободу в оформленні, але також швидкість монтажу.

Два елементи з безмежними можливостями.У систему Prevista Dry Plus входять елементи Prevista Dry, які для кріплення на монтажному профілі доповнюються двома базовими компонентами - монтажним профілем і сполучним елементом. В результаті дана система відповідає всім сучасним вимогам до індивідуальності та зручності монтажу. Вона дозволяє легко реалізувати складні по конструкції настінні елементи й розділові перегородки з подальшим облицюванням. Таким чином скорочується час монтажу і розширюються можливості оформлення ванної.

Простий монтаж одним фахівцем.Монтаж системи Prevista Plus Dry виконується без проблем і навіть поодинці. Трапецієвидні фітинги встановлюються як з відкритого, так і закритого боку монтажного профілю під кутом 90° або 45° для сприйняття сил розтягування і стиснення. Після затягування гвинти з внутрішнім шестигранником з'єднувальний елемент надійно кріпиться до монтажного профілю і забезпечує міцне з`єднання. Окремі елементи просто вставляються в нижній монтажний профіль, кріплення опори фіксуються жовтими затискачами, підтягуються вгору і кріпляться двома з`єднувальними елементами до верхнього монтажного профілю. Простіше не буває.

Швидке припасування, простий розрахунок.Монтажний профіль Prevista Dry Plus має довжину 5 м. Межі з розмірами 40 х 40 мм забезпечують достатню опорну площу для окремих облицювальних панелей з гіпсокартону, дозволяючи виконати стик на монтажному профілі. На вхідному в систему верстати для різання і перфорації профілю можна вкоротити монтажний профіль чисто і без задирок. Пила або кутова шліфувальна машина не потрібні, монтаж виконується інтуїтивно і безшумно вручну.

Оперативна розрахункова програма. Для швидкого розрахунку матеріалів до ваших послуг оперативна розрахункова програма. Методом табличного опитування вона становить точний перелік матеріалів, а для великих проєктів розробляє також монтажні креслення та специфікації.

Viega Prevista. Настінні блоки

Найсучасніші блоки для підвісної сантехніки і перевірена технологія монтажу. Компоненти Prevista Pure і новий змивний бачок при монтажі в обмурування забезпечать індивідуальне високоякісне і довговічне обладнання санвузлів.

Viega Prevista. Настінні блоки PREVISTA PURE

Адаптивність і дизайн.Настінні блоки Viega Prevista Pure повністю відповідають вимогам при монтажі в обмурування і гарантують максимальний ступінь адаптивності при окремому монтажі. Вони поставляються у двох варіантах з монтажною висотою 820 і 1077 мм, причому, обидва варіанти, завдяки новому змивному бачку Prevista, сумісні з усіма кнопками змиву Viega для Prevista. Поряд з блоком змивного бачка для унітазів є також блоки для пісуарів, умивальників і біде. Тепер немає ніяких перешкод до створення ванних приміщень з розкішним інтер`єром.

У повністю зібраному вигляді.Щоб полегшити вам роботу, внутрішнє обладнання змивного бачка Viega Prevista заздалегідь повністю змонтовано з можливістю активації змиву спереду. Додатково, у варіанті з монтажною висотою 820 мм, активація змиву можлива також зверху. Шляхом регулювання по глибині, додатково забезпечується підвищена універсальність.

У комплекті з звукоізоляцією.Наскільки це можливо, необхідно виключити шуми при змиві унітазу. Корпус Viega Prevista Pure дозволяє зберегти тишу в жилих і робочих приміщеннях.

Viega Visign. Нові кнопки змиву для Prevista

Індивідуальний дизайн.Оскільки ванні кімнати настільки ж різноманітні, як і їх користувачі, в системі Viega Visign знайдеться відповідна кнопка змиву для будь-яких ванних приміщень і смаків - від емоційних до раціональних і від стриманих до екстравагантних. Різноманітний асортимент матеріалів - від облицювання шпоном деревини та неполірованої нержавіючої сталі до скляних поверхонь і високоякісного пластику різних кольорів.

Адаптивний монтаж без використання інструментів Нові кнопки змиву Visign монтуються без використання інструментів. Крім того, всі нові кнопки змиву сумісні зі змивним бачком Prevista. Тому, вибір дизайну визначається тільки смаком, а не технікою. Для всіх кнопок змиву Visign for Style і Visign for More можливий монтаж врівень з кахельною плиткою, а також установка завантажувальної шахти.

Довговічність і комфорт.Всі кнопки змиву Viega Visign для Prevista з активацією змиву вручну оптимально поєднуються з найсучаснішими сантехнічними приладами та плиткою, вони приємні на дотик і відрізняються особливою легкістю активації змиву. Всі кнопки змиву Visign піддаються тривалому функціональним випробування, тому вони прослужать настільки ж довго, як і ванна кімната. Для високих вимог дизайну: рамка для монтажу урівень з кахельною плиткою. Вільний вибір: п`ять з 50 серійних варіантів дизайну
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть