Ласкаво просимо до нашого магазину! Бажаємо успішних покупок. Слава Україні! Героям Слава!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або
5 кроків простих кроків для надійної установки змішувача для ванни

5 кроків простих кроків для надійної установки змішувача для ванни

Як надійно виконати установку змішувача у ванній в 5 етапів

Необхідність в установці змішувача у ванній виникає в силу різних причин: внаслідок капітального ремонту приміщення, поломки старого крана або коли просто захотілося його оновити. З роботою можна справитися самостійно або залучити до цієї справи фахівців. Хоча на перший погляд завдання виглядає складним, монтаж крана своїми руками під силу кожному господарю, навіть у якого немає відповідного досвіду. Для цього потрібно підібрати функціональну модель, мати певний набір інструментів і ознайомитися з інструкцією, яка показує, як встановити змішувач у ванній. Вивчивши теоретичну базу, можна приступати до роботи. При нерозумінні тонкощів процесу зростає ймовірність того, кран буде установлений неправильно і з часом стане підтікати. Щоб уникнути подібного сценарію, варто с відповідальністю поставитися до виконання цієї роботи.

Вибір змішувача — завдання №1

Змішувач на два отвори для ванни

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент моделей https://kranok.ua/smesiteli-dlja-vanny. Залежно від способу установки змішувача у ванній, виділяють крани зовнішнього і прихованого монтажу. З першим типом запросто зможе впоратися будь-яка людина без досвіду. Установка змішувача прихованого монтажу у ванній передбачає виконання додаткових дій. Це штроблення стін, здійснення складних розрахунків при монтажі труб і ін.

Існує кілька способів, як правильно встановити змішувач у ванній:

  • монтувати кран на стіну. Асортимент моделей представлений тут https://kranok.ua/smesiteli-dlja-vanny-nastennyj;
  • встановити кран на край ванни. Каталог https://kranok.ua/smesiteli-dlja-vanny-na-bort-vanny включає великий вибір моделей. Установка змішувача на край ванни можлива, якщо в конструкції останньої передбачені відповідні отвори в корпусі;
  • використати модель, яка установлюється на підлогу. Сертифіковані варіанти представлені в https://kranok.ua/smesiteli-dlja-vanny-napolnye.

Залежно від конструктивних особливостей виділяють крани декількох типів: одноважільний, двовентильний, з термостатом. Перший варіант відрізняється простотою використання. Процес змішування води здійснюється шляхом повертання важеля в одну або іншу сторону.

У ТОПі продажів — https://kranok.ua/grohe32743000. Змішувач від Grohe (Німеччина) характеризується унікальною плавністю ходу важеля з першого дня і навіть після 20 років використання завдяки технології SilkMove. Друге інноваційне рішення EcoJoy забезпечує економну витрату води (до 50%) і енергії в процесі використання змішувача.

Двовентильний змішувач має два виступи, кожен з яких відповідає окремо за потік гарячої або холодної води відповідно.

Термостат економить воду, електроенергію, підтримує температуру на заданому рівні протягом всього купання. Якщо вибирати змішувач прихованого монтажу цього типу, варто звернути увагу на модель https://kranok.ua/grohe37119399000 Виробник Grohe надає 5-річну гарантію на свою продукцію.

Важливе значення при виборі крану для ванної мають і інші характеристики. Це довжина, можливість повороту і форма (C, I, S, Р або литий) виливу, висота змішувача, а також матеріал, який використовується для його виготовлення (латунь, нержавіюча сталь, силумін або пластик), і колір.

Набір інструментів — завдання №2

Змішувач для ванни

Щоб встановити змішувачі у ванній кімнаті своїми руками, необхідно підготувати:

  • газовий ключ №1 (для роботи з ексцентриками);
  • розвідний ключ (для закручування гайок при установці змішувача у ванній, щоб не пошкодити емаль);
  • пасатижі;
  • рулетку;
  • будівельний рівень.

При виконанні установки змішувача у ванній знадобиться ущільнюючий матеріал для різьби (клоччя — це льон або нитка; ФУМ-стрічка).

Монтаж крана — завдання №3

Установка змішувача на борт ванни

Змішувач складається з корпусу, виливу, ексцентриків, кріпильних елементів, ущільнювачів. При необхідності можна купити комплект, в який відразу входить і душовий набір. Щоб ознайомитися з асортиментом, перейдіть за посиланням https://kranok.ua/komplekty-smesitelej.

Алгоритм дій із встановлення змішувача у ванній такий:

  1. Перекриваємо водопостачання.
  2. Здійснюємо демонтаж всіх комплектуючих старого змішувача.
  3. Прикручуємо нові ексцентрики. Перш ніж приступити до установки змішувача у ванній своїми руками, варто виміряти відстань між центрами штуцерів для приєднання патрубків підведення води. Згідно з вимогами ГОСТ 25809-96, довжина цього відрізка повинна складати 100 або 150 мм. Якщо водопровідні трубки виведені нерівно, то варто відцентрувати ексцентрики і підігнати їх положення під параметри нового змішувача. Якщо потрібне положення підібрано, приєднуємо до них декоративні чашечки.
  4. Встановлюємо змішувач. На різьбу ексцентриків намотуємо сантехнічний льон або нитку, потім накручуємо на них кран. Робити це потрібно акуратно: спочатку руками, а потім на півоберта докрутити ключем. Тільки важливо не перестаратися, щоб не перетягнути гайки, не зірвати різьбу і не пошкодити прокладку.

Завершальний етап — перевірка герметичності і роботи системи. Для цього відновлюємо подачу води і пробуємо користуватися краном. Цей спосіб установки змішувача можна застосовувати при підключенні його будь-яким способом — на стіну, на край ванни або в спеціальному коробі.



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Служба підтримки Передзвоніть мені Чат Telegram Viber
×