0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
7 речей, які зашкодять дизайну невеликій ванній кімнаті

7 речей, які зашкодять дизайну невеликій ванній кімнаті

Створити зручний, легкий інтер'єр маленької ванної кімнати дуже складно.

Раковина, унітаз, душова кабіна або ванна, і пару невеликих шаф для зберігання речей — стандартний набір для будь-якої ванної. Розмістити це все в невеликій кімнаті без шкоди для комфорту буде досить складно. Припустимо, Ви витратили багато зусиль і часу, але все ж розмістили все необхідне в кімнаті. Але як тепер не перекреслити все це вибравши неправильну плитку або непотрібний колір для інтер'єру ванної.

Для відповіді цього ми зібрали 10 прикладів від професійних дизайнерів, чого не потрібно робити в дизайні ванної, щоб не наробити помилок при ремонті.

1) Не використовуйте підлогову сантехніку

При використанні підлогового унітаза, раковину на п'єдесталі, підлоги меблів кімната візуально стане завантаженою. Краще буде використовувати підвісний унітаз, підвісну тумбу з вбудованою раковиною або раковиною чашею. Більше місця у ванній може і не стане, але візуально кімната стане легше.

2) Не використовуйте предмети, які можуть приховати простір

Для душу в середньому потрібно 0,8 м² площі кімнати. І саме стільки простору кімнати Ви втрачаєте у ванній використовуючи матові двері для душу. Прозорі двері не ділитимуть кімнату, а відповідно вона залишиться максимально просторою.

Теж стосується і душовою шторки. Замість неї краще використовувати прозору ширму для ванни.

3) Замініть дзеркало на шафу

Звичайне дзеркало не допоможе зробити кімнату зручніше. Замість нього використовуйте дзеркальна шафа. Він дасть місце для зберігання, що допоможе прибрати з поля зору всі можливі баночки, пляшечки та інше. Внаслідок кімната буде дивитися вільніше. "Шафа, адже він великий і займає багато місця." - може виникнути дуже логічне зауваження. Насправді вони досить компактні. Середня глибина шафки 120 мм, а по ширині можна вибрати від 400 мм. Так що багато місця він не займе, а от користі в ванну кімнату принести може.

4) Не використовуйте більш як два кольори

Аксесуари різних кольорів, плитка з різнобарвним візерунком або з дуже ускладнить малюнком може засмітити інтер'єр. Така кімната буде здаватися тісному навіть якщо Ви вдало розмістіть сантехніку і меблі.

Два кольори прекрасно підійдуть для маленької кімнати. Один колір для стін, другий для аксесуарів і меблів.

5) Якщо здається, два кольори мало

Якщо вважаєте, що двоколірний дизайн буде виглядати сумно, може розбавити інтер'єр текстурою. Наприклад, це може бути дуже незвичайна раковина, дерев'яна стільниця або будь-який інший унікальний предмет в інтер'єрі.

6) Підбирайте правильний масштаб

Всі елементи в кімнаті повинні відповідати розміру кімнати та один одному. Наприклад, використавши занадто велику або маленьку плитку для підлоги та стін, можна підкреслити не великий розмір кімнати.

7) Не нехтуйте освітленням у ванній

Світло — ще одні спосіб візуально збільшити кімнату. Добре освітлений простір завжди виглядає більше. Як варіант можна використовувати точкові стельові світильники для основного світла і пару настінних світильників для створення приглушеного світла.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть