0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Різновиди і особливості змішувачів для біде

Різновиди і особливості змішувачів для біде

Що таке змішувач для біде? Це спеціальний кран, який встановлюють на даний предмет сантехніки для змішування і подачі води комфортної температури. Випускаються змішувачі для біде в широкому розмаїтті видів, тому перед покупкою варто обов'язково ознайомитися з вибором, щоб підібрати оптимальний варіант.

Одноважільний змішувач для біде

Характерні відмінності

Змішувачі для біде виконують аналогічну функцію, як і будь-які інші аналогічні пристрої для кухні або ванної. Однак їх відрізняє специфіка конструкції. Моделі для біде оснащені поворотним виливом, ця особливість дозволяє направляти потік води в ту чи іншу сторону. За рахунок такої опції змішувачі зручні у використанні як чоловіками, так і жінками.

До відмінностей варто віднести і такі особливості:

 • більший діапазон регулювань;
 • м'якшу подачу води;
 • можливість створення вузького потоку;
 • наявність аератора. Він створює мілкодисперсний струмінь, насичує воду киснем, завдяки цій властивості обмивання стає приємним.

Ще одна відмінність полягає в розмірі виробу. Змішувачі для біде більш компактні, що обумовлено невеликим розміром самого предмета сантехніки.

Сатиновий змішувач для біде

Основні різновиди

Випускаються змішувачі для біде в великому модельному ряді. Перш за все вони класифікуються за способом установки і типом змішування.

По першій відмінності змішувачі розрізняються на:

 • моделі прихованого монтажу. У таких пристроях всі основні комунікації заховані, на виду тільки кран і важелі управління. Підібрати такі змішувачі в інтернет-магазині «КРАНОК» можна за посиланням;
 • моделі зовнішньої установки. Плюс таких пристроїв — в зручності обслуговування. Основні вузли знаходяться на увазі, за рахунок чого істотно полегшується їх ремонт або заміна. Змішувачі зовнішньої установки більш поширені. В інтернет-магазині «КРАНОК» вони доступні в асортименті, підібрати їх можна від різних відомих виробників.

За способом управління пристрої розрізняються на 3 групи:

 • з 1 важелем;
 • 2-вентильні;
 • з джойстиком.

Перші — це найпоширеніший вид управління. Змішувачі з одним важелем прості і зручні, задавати потрібну температуру і силу потоку можна буквально однією рукою, змінюючи положення ручки.

Двохвентильні — це змішувачі для біде з класичним способом управління. Вони оснащені двома ручками, кожна з яких регулює подачу холодної або гарячої води. Такі моделі оптимально підходять для інтер'єрів у класичному дизайні, але поступово відходять у минуле. Вибрати відповідний змішувач з 2 вентилями можна за посиланням.

Пристрої з джойстиком вважаються найсучаснішими на ринку. Вона оснащені рухомим елементом, яким можна регулювати температуру і силу подачі потоку води. Ознайомитися з доступними до замовлення на сайті магазину «КРАНОК» моделями змішувачів з джойстиками можна в цьому розділі.

Розглядаючи види змішувачів для біде, варто згадати також моделі з подовженим шлангом. Зазвичай комунікація ховається в самому корпусі, при необхідності його можна дістати, щоб оптимізувати гігієнічні процедури.

Хромований змішувач для біде

Рекомендації по вибору

Збираючись купувати змішувач для біде, потрібно добре вивчити всі характеристики доступних на ринку моделей. Крім виду монтажу і способу управління, заслуговують на увагу також такі параметри:

 • виробник. Краще вибирати продукцію відомих брендів, щоб напевно бути впевненим в її якості. У каталозі магазина «КРАНОК» представлений великий вибір товарів відомих світових компаній: Hansa, Hansgrohe, Genebre тощо. В тому числі на сайті представлена продукція бренду Grohe. «КРАНОК» є офіційним представником цього виробника в Україні, може гарантувати якість і оригінальність товарів;
 • кількість монтажних отворів, які потрібні для установки. Може бути один або три, в залежності від конструкції змішувача. Наприклад, для змішувачів або з джойстиком потрібен 1. Три монтажних отвори потрібні для установки двохвентильних пристроїв, якщо ручки управління розташовуються окремо від корпусу;
 • форма виливу. Згідно з цим параметром можна виділити литі моделі або з конфігурацією у вигляді букв C; I; Г. Найпоширенішими є вироби третього типу. Вилив у формі Г більш ергономічний і досить компактний, що полегшує його використання в побуті.

Також обов'язково потрібно звернути увагу на дизайн змішувачів для біде. За оформленням вони повинні підходити під інші крани в санвузлі, щоб інтер'єр виглядав стильно і елегантно. Підібрати відповідні по дизайну змішувачі можна на сайті компанії «КРАНОК». Тут представлений великий вибір сантехніки, фурнітури і комплектуючих до них. Замовити товар можуть жителі будь-якого регіону, в інтернет-магазині діє послуга доставки по Україні.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть