Змішувач дуже симпатичний, виглядає дорого ;-)
щоправда, вилив був пошкоджений, але докупив отут же його як запчастину, і користуюсь із задоволенням.
КРАСИВО, ДОРОГО виглядає, ДЕШЕВО і ЕКОНОМІЧНО у придбанні.
дякую.
Отзыв полезен?
00
Отзыв о товаре
Оцените товар:
Имя
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Добавте видео распаковки и получите сертификат на 100 грн