0
0 800 502 201 Оформити замовлення 9:00-20:00 0 800 502 201
або

Ніжки для акрилових ванн VILLEROY & BOCH OBERON 4000000267

Артикул: 240334
відгуків   1 відгуків
VILLEROY & BOCH
2 053 грн
шт.
Запамʼятати
Додавайте товари, що сподобалися в обране, і отримуйте додаткові бонуси і знижки
?
доступно 1 шт.
Опис
Компанія Villeroy & Boch протягом більш ніж 250 років лідирує на світовому ринку у виробництві порцеляни. Сьогодні заводи компанії розташовані в шести країнах Європи: Німеччині, Люксембурзі, Франції, Австрії, Голландії і Бельгії. Виробничі потужності компанії Villeroy & Boch продолжалют розширюватися. В даний час Villeroy & Boch представляє весь спектр порцеляни, столових приладів, предметів і аксесуарів для сервірування столу. Франсуа Бох заснував своє виробництво в 1748 році, всього через 40 років після отримання порцелянової маси в Європі. Третє покоління Бохов об`єднало підприємство з мануфактурою колишнього конкурента Ніколаса Виллероя. Цей діловий союз був закріплений шлюбом внучки Ніколаса Октавії і Ежена Боха.
Зараз, не перериваючи традицій власної дизайнерської школи, компанія співпрацює також з Кензо і Луїджі Коллани. Неповторні колекції посуду продовжує створювати для компанії Палома Пікассо, дочка великого Пабло. Крім того, VILLEROY & BOCH доповнюють кожну свою серію фарфорового посуду усіма іншими предметами сервірування столу: скатертинами, приборами, чарками і келихами, свічниками і т. д.
Надійність, якість, концепція, професійність, елегантність, гармонійність, дизайн та стиль сучасного життя є визначальними характеристиками бренду Villeroy & Boch. Сучасність досить традиційною марки ґрунтується на інноваційних досягнення усіх напрямків в області технології і дизайну.

Характеристики:

Ніжки для акрилових Villeroy&Boch
Конструкція складається з двох опорних балок, які можна регулювати за допомогою 4 регульованих ніжок.
Характеристики
Всі характеристикисховати
Питання
Задати питання
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години
Каталоги
Світ ванних <br>
VILLEROY AND BOCH

Світ ванних
VILLEROY AND BOCH

Замовити
Ми надішлемо вам каталог на зазначений Email
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть