У зв'язку з перебоями зі світлом та зв'язком можливі перебої в роботі колл-центра. Оформляйте замовлення онлайн.
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або

Багатошарова труба для систем внутрішнього газопостачання TECE TECEflex 732332

Артикул: 391715
Опис
Універсальна багатошарова труба TECEFlex PE-XC/AL/PE для внутрішніх систем газопостачання d20x2.8 мм відсік 25 м Багатошарова газова труба TECEFlex 20 (25 м в бухті) є частиною багатофункціональної і високонадійної трубопровідної системи. Його використання можливо в внутрішніх газових системах, що підтверджено відповідними дозволами. Багатошарова металополімерна газова труба TECEFlex 20 (25 м в бухті) має наступну структуру:
Внутрішній несучий шар виконаний з електронно-променевого зшитого поліетилену (PE-XC). Цей метод зшивання опроміненням потужним електронним пучком забезпечує створення особливо міцних поперечних міжмолекулярних звязків. Це гарантує стійкість до високих температур, гідроударів, хімічно агресивного впливу робочого середовища.

Середній шар виконаний з алюмінію, що забезпечує стійкість і стійкість до дифузії кисню до стінок виробу. Крім того, вона надає трубі таку властивість, як міцність на вигин, що дозволяє формувати вигини вручну без спеціальної пружини.
Зовнішній шар поліетилену (ПЕ) жовтого кольору, що захищає від ультрафіолетового випромінювання і захищає від механічних пошкоджень.ТЕСЕ пропонує нову технологію прокладки внутрішніх газопроводів на основі газової металополімерної труби TECE flex, яка має всі необхідні дозвільні документи і технічну документацію. Термін служби трубопроводів і зєднань становить понад 50 років. При цьому гнучкі труби ТЕСЕ здатні витримувати навантаження тиску на два порядки вище, ніж в газопроводах протягом усього терміну їх служби. Гнучкі трубопроводи ТЕСЕ можуть встановлюватися як відкритим способом, так і в технологічних каналах - штрафах, корпусах. Ці трубопроводи не вимагають обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Газова труба TECEflex призначена для монтажу внутрішнього газового обладнання і випускається з зовнішніми діаметрами від 16 до 63 мм.

Виробник: ТЕСЕ
Колекція: ТЕСЕФЛЕКС
Країна виробник: Німеччина
Матеріал: зшитий поліетилен/алюміній
Колір: ЖовтийДіаметр, мм: 20
Довжина котушки (м): 25 (ціна за 1 м)
Призначення труби: для газу
Вага порожньої труби: 0,12
Коефіцієнт теплового розширення: 0,026
Мінімальний радіус вигину, мм: 80.0
Теплопровідність неізольованої труби: 0,35
Зовнішній діаметр труби, мм:20
Товщина стінки труби, мм: 2.8

Комплектація: 1) Універсальна багатошарова труба для систем внутрішнього газопостачанняTECEFlex PE-XC/AL/PE d20x2.8 мм відсік 25 м
Характеристики
Всі характеристикисховати
Питання
Задати питання
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години

Вибираючи товар універсальна багатошарова труба для систем внутрішнього газопостачання flex pe-xc/al/pe d20x2,8 мм бухта 25 м TECE TECEflex 732332 магазин сантехніки київ KRANOK пропонує звернути увагу на товари газові варильні панелі чи фітинги для каналізаційних труб.Ви можете купити трубу зшитий поліетилен за гарною ціною та швидкою доставкою до Львів та за іншими регіонами. В асортименті також є металопластикові фітинги, ціна доступна кожному. Прямі поставки дають можливість нам зробити так, щоб ціна на поліпропіленові труби була привабливою для нашого клієнта. Наші консультанти професійно проінформують з будь-якого товару, незалежно буде це: каналізація внутрішня або будь-який інший товар із нашого каталогу. Продукцію: труба зшитий поліетилен купити можна, самостійно оформивши замовлення через кошик у будь-який зручний для вас час.

Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Напишіть в службу підтримки Передзвоніть мені Чат
×