У зв'язку з перебоями зі світлом та зв'язком можливі перебої в роботі колл-центра. Оформляйте замовлення онлайн.
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або

Пряме з`єднання з внутрішньою різьбою 63 x 2 TECE TECEFLEX 705110

Артикул: 391724
Опис
Тип фітинга: прямий, з внутрішнім різьбленням

Застосування: Система трубопроводів TECEFlex
Для труб з зовнішнім діаметром 63 мм.
Розмір прес-рукава: 63
Матеріал фурнітури: бронза
Діаметр різьблення: 2
Тип різьби: внутрішня (Rp)

TECEflex - сучасна технологія зєднання без використання ущільнювачів. Герметичність зєднання досягається за рахунок «ефекту памяті» матеріалу труби — зшитого поліетилену. Після вдавлювання стик стає повністю герметичним, тому що матеріал труби починає стискатися і труба прагне прийняти свою первісну форму.Ці бронзові фітинги використовуються для зєднання труб в системах питного водопостачання, системах гарячого і холодного побутового водопостачання, систем опалення, газопостачання і стисненого повітряні системи. Використання зрідженого газу для трубопроводів не допускається. Допустима температура: не більше 100°С.

Особливості зєднань бронзових фітингів TECEFlex:
• самогерметизація (сама стінка труби служить ущільнювачем)
• форма поверхні зєднання: профіль ялинки - таким чином досягається ідеальна якість і надійність зєднання
• відсутність необхідності в ненадійних гумових кільцях• фітинги підходять як для багатошарових труб TECEFlex, так і для труб PE-XC і PE-MDXC;
• простота монтажу систем (за допомогою зручного у використанні ручного або акумуляторного інструменту);
• використовувати в системі TECEflex будь-яку арматуру як російського, так і імпортного виробництва.
• дозволяють комбінувати системи TECEflex з будь-якими іншими системами, в тому числі з металевими трубопровідними системами;

Обережно! Бронзові фітинги TECEFlex при прихованій прокладці трубопроводу повинні бути захищені від контакту з гіпсом, цементом тощо з гофрованими трубами або захисними кожухами!
Характеристики
Всі характеристикисховати
Питання
Задати питання
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години

Вибираючи товар зєднання пряме з внутрішньою різьбою 63 х 2 FLEX TECE TECEFLEX 705110 магазин меблів для ванної КРАНОК рекомендує звернути увагу на розділ кульові крани з фільтром та фітинги латунні різьбові.Ви можете купити різьбові фітинги за гарною ціною з доставкою в короткий термін до Чернігів та за іншими куточками України. В асортименті також є труби зшитий поліетилен, ціна доступна кожному. Прямі поставки дозволяють нам зробити так, щоб ціна поліпропіленової труби була доступною для нашого клієнта. Наші менеджери професійно проінформують з будь-якого товару, незалежно буде це: запірна сантехнічна арматура або будь-який інший товар із нашого асортименту. Продукцію: дренажний насос ціна купити можна, оформивши замовлення телефоном у робочий час.

Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Напишіть в службу підтримки Передзвоніть мені Чат
×