Висота виливуВідстань в мм від нижньої частини виливу до нижньої частини змішувача. Цей параметр важливий при виборі змішувача для раковин у формі чаші.159 мм
Довжина підводкиДовжина шлангів для підключення змішувача до водопроводу в мм500 мм
Управлінняодноважільний
Конструкціятрадиційна
Довжина виливуВідстань в мм між центром корпуса змішувача і центром аератора114 мм
Поворотний виливтак
Висота змішувача186 мм
Картриджкерамічний
Тип підведеннягнучкі підводи
Регулятор струменяаератор
Розмір картриджаØ 35 мм
Матеріаллатунь
ПідведенняДіаметр в дюймах шлангів або труб жорсткої підводки для підключення змішувача до основного трубопробода. Діаметр повинен збігатися з діаметром трубопроводу, в іншому випадку використовуються спеціальні перехідникиG ½
Можно смеситель установить сразу на столешницу, а не на мойку?
Здравствуйте! Можно и на столешницу и на мойку, только при выборе смесителя необходимо учитывать длину излива, что - бы излив не оказался слишком короткий для мойки. Отверстие для смесителя стандартное 35 мм. С уважением команда "Кранок".
В чем отличие смесителя MIXXEN HB7313030C-M7321 и FM7313030C-M7321
Смесители отличаются размерами.
можно узнать почему на него гарантия только 1 год а не 5?
Гарантия 1 год идет на покрытие и комплектующие к смесителю, а гарантия 5 лет дается производителем на латунный корпус и керамический картридж.