0
0 800 502 201 099 276 2266097 376 2266

Термостат GROHE GROHTHERM 2000 34469001

Артикул: 8143
відгуків   1 відгуків
GROHE
8 699 грн
шт.
Запамʼятати
Додавайте товари, що сподобалися в обране, і отримуйте додаткові бонуси і знижки
?
доступно більше 10 шт.
Безкоштовна доставка
Опис
Економить воду, електроенергію, підтримує температуру на заданому рівні на всьому протязі купання.
Виконаний з хромованого покриття, із захистом від накипу. Головні переваги даного змішувача для душу - безпека, яку забезпечує термостатичне управління температурою води, і високий рівень естетичності. Його регулятори розроблені з розрахунком на інтуїтивне управління легчайшим зусиллям.

Аналогічний змішувач c уцінкою 34469001SHOWROOM
GROHE TurboStat® GROHE TurboStat®
Технологія забезпечує досягнення обраної Вами температури води за частку секунди
GROHE StarLight® GROHE StarLight®
Завдяки технології покриття має підвищену твердість і стійкість до подряпин
GROHE SafeStop® GROHE SafeStop®
Обмежувач температури запобігає ошпарювання водою.
GROHE EcoJoy™ GROHE EcoJoy™
Технологія дозволяє економити до 50% води при користуванні сантехнічними приладами.
GROHE EcoButton® GROHE EcoButton®
Технологія дозволяє одним натисканням знизити споживання води до 40%.
GROHE EasyLogic® GROHE EasyLogic®
Чітке маркування на корпусі - мітки температури існує більше на рукоятки, а на корпус змішувача
GROHE CoolTouch® GROHE CoolTouch®
Температура зовнішньої поверхні змішувача ніколи не перевищить обрану Вами температуру води
Характеристики
Всі характеристикисховати
GROHE
Компанія GROHE - виробник номер один в світі санітарно-технічного обладнання. Компанія була заснована в 1936 році Фрідріхом Грое і реалізує свою продукцію в 130 країнах світу. GROHE є законодавцем стандартів якості, функціональності і дизайну як провідний світовий бренд сантехнічної галузі.

КОЛЕКЦІЯ GROHTHERM 2000

GROHTHERM 2000

100% технології GROHE CoolTouch®, поличка GROHE EasyReach ™ і виливши XL Waterfall

Розробляючи нове покоління прекрасно себе зарекомендувавшої серії продукції, фахівці GROHE підвищили рівень всіх ключових функцій і особливостей, що відрізняють хороший термостат. І з естетичної, і з практичної точок зору термостат Grohtherm 2000 є сучасним рішенням для оснащення ванни і душа: він забезпечений вдосконаленими технологіями, що забезпечують підвищену безпеку, економність витрат ресурсів і комфорт при прийнятті душа, а також комплектується функціональної поличкою і відрізняється оновленим дизайном, в якому закладені ергономічність форм і естетичність подачі потоку води. Його строгий і елегантний зовнішній вигляд вдало доповнить будь-який інтер’єр ванної кімнати. Це продуманний і інтуїтивно зрозумілий в користуванні виріб об’єднує в собі всі переваги термостата і здатність доставляти неперевершене задоволення від водних процедур.

ЯСКРАВИЙ ТАНДЕМ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ІННОВАЦІЙ І ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЇ

Запрошуємо вас познайомитися з новітнім поколінням нашої найпопулярнішої моделі термостатів - Grohtherm 2000 New. Завдяки цьому виробу з оновленим дизайном і найсучаснішими технологіями GROHE, прийняття душу стане ще більш комфортним, безпечним і економічним. В елегантному дизайні термостата Grohtherm 2000 нам вдалося реалізувати не тільки здатність гармоніювати з інтер’єром в будь-якому стилі, але і максимальні для наших термостатів ергономічність і інтуїтивність управління. З цим пристроєм контролювати напір і температуру води стане простіше, ніж коли б то не було. Вдосконалена модель Grohtherm 2000 встановлює новий стандарт бездоганності серед термостатів для ванної кімнати.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ: ДОСВІД ТА ІННОВАЦІЇ

Термостат - це життєво важливий елемент технічного оснащення ванної кімнати, що забезпечує змішування холодної та гарячої води до потрібної температури для наповнення ванни або подачі води в душ. Компанія GROHE, вперше приступила до розробки термостатів в 1950-х роках, до теперішнього часу здобула заслужену репутацію виробника найефективніших термостатичних виробів. На сьогоднішній день продано понад 30 мільйонів термостатів GROHE, і компанія продовжує безперервно вдосконалювати і розвивати їх функціонування, користуючись своїм багаторічним цінним досвідом. Grohtherm 2000 є новітню і найкращу на сьогоднішній день серію термостатів GROHE. Нова колекція розроблена в Німеччині і виготовляється на титулованому заводі GROHE в німецькому місті Хемер.XL WATERFALL

Зовнішній термостат для ванни і душа Grohtherm 2000 New поряд з витонченим і елегантним виглядом тепер має вилив GROHE XL Waterfall, що подає воду безшумним і широким рясним потоком. Струмінь води з цього виливу, нагадуючи своєю формою і міццю справжній водоспад, перетворює купання в естетичне і фізичне задоволення.GROHE AQUA PADDLES

Форма рукояток GROHE AquaPaddles була розроблена таким чином, щоб за них зручно було братися мокрими і намиленими руками. Ці рукоятки особливо порадують тих, кому важко користуватися регуляторами обтічної форми. Моделі прихованого монтажу комплектуються ручками з протиковзкою обробкою поверхонь за технологією GROHE ProGrip, яка забезпечує надійний захват і точність при управлінні температурою води. Клавіші, розташовані на рукоятках Aqua Paddles, виконані в характерній для дизайну GROHE овальної форми, що підкреслює естетичну сумісність цього термостата з іншим душовим обладнанням і змішувачами GROHE.Економія води та енергії

За допомогою функції GROHE EcoButton і новій технології GROHE AquaDimmer® Eco GROHE знову доводить, що божественне задоволення від прийняття душа не суперечить економії води та енергії. Нова передова технологія AquaDimmer® Eco, якою оснащуються термостати для ванни і душа зовнішнього монтажу, має вбудований перемикач GROHE EcoButton, що дозволяє скоротити витрату води до 50% при прийнятті душа. З чітким і зрозумілим в управлінні перемикачем GROHE EcoButton, яким комплектуються всі моделі серії, берегти природні ресурси стане простіше, ніж коли б то не було.Поличка GROHE EasyReach ™

Можна придбати додатково поличку GROHE EasyReach ™ зі зручним кріпленням до задньої поверхні термостата, вона стане зручною поверхнею для зберігання мила, шампуню або гелю для душу. Розміри полички - 42 на 260 мм, вона легко знімається для прибирання. GROHE EasyReach ™.

Grohtherm 2000 відрізняється ще рядом нових конструктивних особливостей, що підвищують безпеку користувачів. Нові рукоятки AquaPaddles, інтуїтивно зрозуміло демонструють, коли температура змішаної води перевищує 38 ° C в інтересах підвищеної безпеки всі термостати також оснащені додатковим обмежувачем температури SafeStop.Безпека понад усе.

Суцільнометалевий корпус термостата Grohtherm 2000 New, виконаний із застосуванням технології GROHE CoolTouch®, ніколи не нагрівається і не створює небезпеки. Дане інноваційне рішення реалізовано за рахунок внутрішнього «охолоджуючого каналу», який грає роль буфера між носіями гарячої води і зовнішньою поверхнею виробу і дозволяє повністю виключити ймовірність опіку об гарячу хромовану поверхню.

Технологія GROHE StarLight®

GROHE StarLight®

GROHE StarLight®

Покриття, виконане за запатентованою технологією GROHE, забезпечує підвищену зносостійкість і діамантовий блиск.

Ми гарантуємо, що змішувачі GROHE і десятиліття потому будуть виглядати так само чудово, як і в той день, коли ви купили змішувач. Секрет полягає в якості нашого довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight®. Крім підвищеної твердості, таке покриття також відрізняється десятиразової стійкістю до подряпин, тому збереже свій первозданний вигляд на весь термін служби. Покриття виходить методом хімічного осадження з газової фази і випереджає хромоване по твердості в п’ять разів, а по стійкості до подряпин - в сто раз, за ​​рахунок особливого верхнього шару.

Технологія GROHE TurboStat®

GROHE TurboStat®

Революційна технологія GROHE TurboStat® забезпечує досягнення обраної Вами температури води за частку секунди і її підтримку на протязі всього часу купання. Термостати оснащуються самими технічно досконалими і точними картриджами, представленими в даній галузі. В результаті підвищення чутливості термоелемента термостати GROHE реагують на перепади тиску води в системі вдвічі швидше. Це означає, що Вам більше не доведеться даремно витрачати час і воду, налаштовуючи потрібну температуру води вручну.

Технологія GROHE SafeStop®

GROHE SafeStop®

Стопор безпеки SafeStop® запобігає випадкове збільшення температури води до значень більше 38º С. Функція SafeStop Plus обмежує максимальну температуру до 43º С.

Термостатичні змішувачі GROHE автоматично зупиняють потік води в разі припинення надходження холодної води.

Термостатичний змішувач для душу змішує гарячу і холодну водопровідну воду для подачі води заданої Вами температури. Він забезпечує стабільність температури води протягом усього купання. Швидкість спрацьовування термостата гарантує, що, поки Ви приймаєте душ, температура води буде залишатися постійної, навіть якщо хтось у Вашому домі включить воду в іншому приміщенні або скористається змивом в туалеті. Термостат дозволяє призупинити подачу води при прийнятті душа, наприклад, для того щоб намилити волосся, а потім відновити його - при цьому температура води, що поступає не зміниться.

Технологія GROHE EcoJoy ™

GROHE EcoJoy ™

Всі прилади з технологією GROHE EcoJoy ™ цілеспрямовано розробляються таким чином, щоб вода і енергія витрачалися економно і ці цінні ресурси зберігалися. Пристрої, в яких застосовуються водозберігаючі технології, забезпечують безкомпромісну насолоду водою. Крім того, економія води та енергії йдуть рука об руку зі зручністю в обігу і привабливим дизайном.

Результат - ідеальний потік води при меншій її витраті.

У цю модель змішувача вбудовані технології, які при кожному включенні змішувача автоматично скорочують витрати води на 50% в порівнянні зі стандартними показниками, при цьому забезпечуючи не менше ідеальний потік води.

Питання
Задати питання
Что делать если горячая вода с право подведена?
Здравствуйте! Относительно монтажных работ Вам скорее всего лучше обратится в сервисный ценр GROHE по номерам телефона 0800 502 520 или 044 590 0182. С уважением команда "Кранок".
Скажите установили такой кран и он или кипяток дает или холодную воду. Что делать
Здравствуйте! Для правильной работы данного термостата Вам можно обратится в сервисный центр GROHE по номерам телефона 0800 502 520 или 044 590 0182. Они обязательно Вас проконсультируют и подскажут как правильно его настроить. С уважением команда "Кранок".
Доброго дня .подвод горячей воды слева?
Добрый день. Подключение горячей воды слева.
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години
Каталоги
Ванна вашої мрії від GROHE

Ванна вашої мрії від GROHE

Замовити
Колекція GROHE GROHTHERM 2000

Колекція GROHE GROHTHERM 2000

Замовити
Насолода водою - культура відповідального споживання

Насолода водою - культура відповідального споживання

Замовити
Ми надішлемо вам каталог на зазначений Email
Розділи
Набори змішувачів GROHE Душові гарнітури GROHE
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть