0
0 800 502 201 099 276 2266097 376 2266

Змішувач з фільтром GROHE BLUE HOME 31455001

Артикул: 470346
відгуків   1 відгуків
GROHE
53 999 грн
0%
оплата
частями
шт.
Запамʼятати
Додавайте товари, що сподобалися в обране, і отримуйте додаткові бонуси і знижки
?
доступно більше 10 шт.
Безкоштовна доставка
Опис
Змішувач для кухні GROHE BLUE HOME - Ваш власний джерело води

Коли Вам востаннє довелося по-справжньому відчути смак води? Коли ковток води був такий, що хотілося пити її ще і ще? Саме це станеться, коли Ви спробуєте воду з системи GROHE Blue Home: вона перетворює просту воду в чисте задоволення від втамування спраги, а Вашу кухню - в гостинний оазис для друзів.
- Негазована - Якщо Ви любите охолоджену воду без газу - немає нічого простіше.
- Слабогазована - Хочете газовану воду, але не занадто? Вона вже перед Вами!
- Газована - Газована вода, яка грає бульбашками - кращий засіб втамування спраги.

ОХОЛОДЖЕНА ВОДА ІДЕАЛЬНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ - ЯК ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ
Уявіть, що Ви можете в будь-який момент вгамувати, спрагу питною водою, охолодженою до ідеальної температури, яку можна набрати по натисненню кнопки. Уявіть собі запотевший склянку, покрилися крихітними краплями, і цей чудовий перший ковток прохолодної вологи.
Охолоджена вода на вимогу - погодьтеся, це свіжа ідея?

ОТРИМАТИ СКЛЯНКУ ВОДИ ПО СВОЄМУ СМАКУ ДУЖЕ ПРОСТО:
Скористайтеся клавішами на рукоятці.
Для подачі охолодженої води без газу натисніть на верхню клавішу. Індикатор спалахне блакитним кольором, і Ваш стакан наповниться цілющою вологою.
Віддаєте перевагу слабогазовану воду? Натисніть обидві клавіші послідовно - індикатор засвітиться бірюзовим кольором, і Ви отримаєте воду, насичену дрібними бульбашками.
Для отримання освіжаючої сильногазованою води натисніть тільки на нижню клавішу - індикатор засвітиться зеленим кольором.

РОЗУМНИЙ МЕХАНІЗМ GROHE BLUE HOME
Пристрій охолодження води - наш невидимий геній: воно набирає воду, фільтрує її, охолоджує і газирует, перш ніж вона наповнить Ваш стакан.
Це секрет GROHE Blue Home - і причина, по якій питна вода вже ніколи не буде як раніше.

ВСЯ МАГІЯ - У ФІЛЬТРІ
У фільтрах GROHE Blue відбувається п`ятиступінчаста фільтрація водопровідної води, при якій з неї видаляються навіть найдрібніші тверді частинки, але зберігаються важливі мікроелементи, корисні для здоров`я
GROHE SilkMove® GROHE SilkMove®
Картридж виготовлений за технологією дозволяє плавно і точно регулювати температуру і натиск води.
GROHE SmoothTurn® GROHE SmoothTurn®
Плавний поворот виливу забезпечує максимальний комфорт при мінімальних зусиллях.
GROHE ComfortHeight® GROHE ComfortHeight®
Високий вилив для легкого заповнення великих каструль
Характеристики
Всі характеристикисховати
GROHE
Компанія GROHE - виробник номер один в світі санітарно-технічного обладнання. Компанія була заснована в 1936 році Фрідріхом Грое і реалізує свою продукцію в 130 країнах світу. GROHE є законодавцем стандартів якості, функціональності і дизайну як провідний світовий бренд сантехнічної галузі.

Технологія GROHE SilkMove®

GROHE SilkMove®

GROHE SilkMove® - унікальна плавність ходу важеля змішувача з першого дня і навіть після 20 років використання. Компанія GROHE відомий провідний світовий виробник сантехнічного обладнання та один з небагатьох, які виробляють картриджі для своєї продукції самостійно.

Картриджі GROHE забезпечені дисками з керамічного сплаву, успішно застосовуються в аерокосмічній галузі. Поверхня дисків покрита спеціальним мастилом марки Teflon, що забезпечує їх кероване і плавне ковзання щодо один одного. Важіль змішувача з’єднаний з картриджем стрижнем, виготовленим з литої латуні для надійності, міцності і довговічності.

Особливі керамічні диски і застосування технології Teflon в картриджах GROHE SilkMove® забезпечують важелям змішувачів точний і легкий хід протягом усього терміну служби.

Питання
Задати питання
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть