0
0 800 502 201 Оформити замовлення 9:00-20:00 0 800 502 201
або

Центральний термостат GROHE GROHTHERM 1000 NEW 19986000

Артикул: 153149
відгуків   1 відгуків
GROHE
6 189 грн
шт.
Запамʼятати
Додавайте товари, що сподобалися в обране, і отримуйте додаткові бонуси і знижки
?
Опис
Економить воду, електроенергію, підтримує температуру на заданому рівні на всьому протязі купання.
Він оснащений передовими технологіями GROHE і створений завдяки досконалості німецької інженерії.
Виконаний з хромованого покриття, захист від вапняного нальоту.
GROHE StarLight® GROHE StarLight®
Завдяки технології покриття має підвищену твердість і стійкість до подряпин
GROHE QuickFix® GROHE QuickFix®
Система швидкого монтажу
GROHE MetalGrip® GROHE MetalGrip®
Металеві ручки які можна експлуатувати навіть з мильними руками.
GROHE SafeStop® GROHE SafeStop®
Обмежувач температури запобігає ошпарювання водою.
GROHE AquaDimmer® GROHE AquaDimmer®
Перемикання між зливом для ванни і ручним або верхнім душем за один рух
GROHE EcoButton® GROHE EcoButton®
Технологія дозволяє одним натисканням знизити споживання води до 40%.
GROHE EcoJoy™ GROHE EcoJoy™
Технологія дозволяє економити до 50% води при користуванні сантехнічними приладами.
GROHE EasyLogic® GROHE EasyLogic®
Чітке маркування на корпусі - мітки температури існує більше на рукоятки, а на корпус змішувача
GROHE TurboStat® GROHE TurboStat®
Технологія забезпечує досягнення обраної Вами температури води за частку секунди
Характеристики
Всі характеристикисховати
GROHE
Компанія GROHE - виробник номер один в світі санітарно-технічного обладнання. Компанія була заснована в 1936 році Фрідріхом Грое і реалізує свою продукцію в 130 країнах світу. GROHE є законодавцем стандартів якості, функціональності і дизайну як провідний світовий бренд сантехнічної галузі.

КОЛЕКЦІЯ GROHTHERM 1000 NEW

GROHTHERM 1000 NEW

Найвище задоволення. Неперевершені робочі якості.

З придбанням термостата Grohtherm 1000 NEW освіжаючий душ стане доставляти Вам більше задоволення, ніж будь-коли раніше. У числі удосконалень, втілених в оновленій моделі, - новий тонкий корпус із застосуванням технології GROHE Cooltouch®, металеве руків’я ергономічної форми, технологія GROHE TurboStat® і екологічні водозберігаючі функції. Цей термостат, що забезпечує оптимальну ергономіку і високий рівень безпеки в своєму сегменті ринку, є ідеальним вибором для всіх груп користувачів - від дітей до літніх людей. Сучасний дизайн і розширений спектр модифікацій означає, що в лінійці даної моделі знайдеться оптимальне рішення для будь-якої ванної кімнати і будь-яких умов: як для ремонту діючого об’єкта, так і для оснащення новозбудованого, як для зовнішнього монтажу, так і для прихованого, як для комплектації окремого приватного житла, так і для постачання великомасштабного проекту комерційного будівництва.Оптимальний рівень комфорту, безпеки і економічності.

Задайте бажану температуру води, і термостатичний картридж з технологією GROHE TurboStat® буде підтримувати її на цьому рівні незалежно від коливань натиску і температури в системі водопостачання. Пам’ятайте: безпека - понад усе. У конструкції корпуса термостата застосовується нова прогресивна технологія GROHE CoolTouch®, яка передбачає термоізоляцію між протоками з гарячою водою і зовнішньою поверхнею пристрою, яка за рахунок цього завжди залишається прохолодною і не створює загрози опіків. На додаток до цього, збільшити температуру води до значень, що перевищують заздалегідь встановлене обмеження (за замовчуванням - 38° C), можна тільки після натискання на кнопку-стопор SafetyButton.

Крилоподібні виступи на тильних сторонах рукояток дозволяють обертати їх з мінімальним зусиллям і навіть намиленими руками. Комфорт в користуванні також забезпечується єдиним регулятором GROHE Aquadimmer, за допомогою якого можна налаштовувати витрату води і перемикатися між виливом для ванни і ручним душем. Приймайте душ із задоволенням, економлячи при цьому воду за допомогою клавіші EcoButton, яка дозволяє скоротити витрату практично вдвічі. Новий термостат Grohtherm 1000 NEW допоможе Вам знайти свою душову зону комфорту.Стабільна підтримка заданої температури води створює максимально можливий рівень комфорту і безпеки.

В основі конструкції нашого нового термостата лежить технологія GROHE TurboStat®. Завдяки неперевершеній чутливості термоелемента він за долю секунди забезпечує змішування води до заданої температури, а також підтримує її на постійному рівні на всьому протязі прийняття душу. Вам більше не доведеться даремно витрачати воду та час в спробах відрегулювати температуру. Крім того в разі припинення холодного водопостачання термостат негайно реагує автоматичним відключенням подачі гарячої води - цим забезпечується захист від ошпарювання.100% GROHE CoolTouch®: безпека - понад усе!

Суцільнометалевий корпус термостата GROHTHERM 1000 NEW, в конструкції якого застосовується повна версія технології GROHE CoolTouch®, завжди залишається прохолодним і безпечним для дотиків. Між протоками з гарячою водою і зовнішнім корпусом термостата проходить ізолюючий канал, завдяки якому температура зовнішньої поверхні пристрою ніколи не перевищує температури змішаної води яка подається. Таким чином, хромоване покриття ніколи не нагрівається до небезпечного стану. Цей захід безпеки особливо актуальний для захисту дітей, які не завжди можуть відразу визначити, що до якогось предмету небезпечно торкатися через його температуру.

Технологія GROHE StarLight®

GROHE StarLight®

GROHE StarLight®

Покриття, виконане за запатентованою технологією GROHE, забезпечує підвищену зносостійкість і діамантовий блиск.

Ми гарантуємо, що змішувачі GROHE і десятиліття потому будуть виглядати так само чудово, як і в той день, коли ви купили змішувач. Секрет полягає в якості нашого довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight®. Крім підвищеної твердості, таке покриття також відрізняється десятиразової стійкістю до подряпин, тому збереже свій первозданний вигляд на весь термін служби. Покриття виходить методом хімічного осадження з газової фази і випереджає хромоване по твердості в п’ять разів, а по стійкості до подряпин - в сто раз, за ​​рахунок особливого верхнього шару.

Технологія GROHE QuickFix®

GROHE QuickFix®

Користуючись технологією Grohe QuickFix®, Ви скоротите час установки сантехнічного обладнання вдвічі. Мінімальна кількість необхідних для монтажу компонентів помітно спростить Вашу роботу.

Набір кріплення складається з меншої кількості елементів, оснащений вбудованим центрувальним інструментом і швидко закручується гайкою. Монтаж змішувача на умивальник тепер став займати в два рази менше часу.

Це спрощена процедура монтажу змішувачів означає реальне підвищення продуктивності праці, особливо при установці декількох кранів в комерційних і громадських приміщеннях, зрозуміло, це веде до прямої економії часу - а значить в кінцевому рахунку - грошей. Навіть якщо Ви встановлюєте один змішувач у себе вдома Ви все одно оціните наскільки простіше і зручніше стала установка змішувача на раковину.

Технологія GROHE TurboStat®

GROHE TurboStat®

Революційна технологія GROHE TurboStat® забезпечує досягнення обраної Вами температури води за частку секунди і її підтримку на протязі всього часу купання. Термостати оснащуються самими технічно досконалими і точними картриджами, представленими в даній галузі. В результаті підвищення чутливості термоелемента термостати GROHE реагують на перепади тиску води в системі вдвічі швидше. Це означає, що Вам більше не доведеться даремно витрачати час і воду, налаштовуючи потрібну температуру води вручну.

Технологія GROHE SafeStop®

GROHE SafeStop®

Стопор безпеки SafeStop® запобігає випадкове збільшення температури води до значень більше 38º С. Функція SafeStop Plus обмежує максимальну температуру до 43º С.

Термостатичні змішувачі GROHE автоматично зупиняють потік води в разі припинення надходження холодної води.

Термостатичний змішувач для душу змішує гарячу і холодну водопровідну воду для подачі води заданої Вами температури. Він забезпечує стабільність температури води протягом усього купання. Швидкість спрацьовування термостата гарантує, що, поки Ви приймаєте душ, температура води буде залишатися постійної, навіть якщо хтось у Вашому домі включить воду в іншому приміщенні або скористається змивом в туалеті. Термостат дозволяє призупинити подачу води при прийнятті душа, наприклад, для того щоб намилити волосся, а потім відновити його - при цьому температура води, що поступає не зміниться.

Технологія GROHE EcoJoy ™

GROHE EcoJoy ™

Всі прилади з технологією GROHE EcoJoy ™ цілеспрямовано розробляються таким чином, щоб вода і енергія витрачалися економно і ці цінні ресурси зберігалися. Пристрої, в яких застосовуються водозберігаючі технології, забезпечують безкомпромісну насолоду водою. Крім того, економія води та енергії йдуть рука об руку зі зручністю в обігу і привабливим дизайном.

Результат - ідеальний потік води при меншій її витраті.

У цю модель змішувача вбудовані технології, які при кожному включенні змішувача автоматично скорочують витрати води на 50% в порівнянні зі стандартними показниками, при цьому забезпечуючи не менше ідеальний потік води.

Питання
Задати питання
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години
Каталоги
Колекція GROHE GROHTHERM 1000

Колекція GROHE GROHTHERM 1000

Замовити
Насолода водою - культура відповідального споживання

Насолода водою - культура відповідального споживання

Замовити
Ми надішлемо вам каталог на зазначений Email
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть