0
0 800 502 201 099 276 2266097 376 2266

Змішувач для раковини GENEBRE OSLO 65136 19 45 66

Артикул: 148944
відгуків   1 відгуків
GENEBRE
4 380 грн
шт.
Запамʼятати
Додавайте товари, що сподобалися в обране, і отримуйте додаткові бонуси і знижки
?
доступно 3 шт.
Безкоштовна доставка
Опис
Високі стандарти якості є невід`ємною частиною роботи при виготовленні змішувачів компанії GENEBRE. Стилізована лінія чистих форм і прямих кутів є основою серії Oslo. Нова колекція виполенена, з різною висотою изливов, які відображають елегантність і стрункість. Просунутий avant-garde дизайн деталей призначений прикрасити вашу ванну кімнату, згідно з новинок в світі сантехнічної моди.
Двопозиційний керамічний картридж призначений для економії витрат води. Перше положення важеля (до опору) дає середній потік води (економія до 40%), якого буде достатньо для більшості повсякденних потреб. До того ж, в цьому положенні важеля, дитина не обольется і з задоволенням сам помиє руки. У разі необхідності більшого напору - перещелкните важіль у друге положення і Ви отримаєте доступ до максимального напору води.

Технології:
- корпус виготовлений з латуні згідно UNE-EN 1982.
- безшумний керамічний картридж
- ручка сплав ZAMAK
- хромований у відповідності з EN 248.

Особливості:
- металевий важіль
- система швидкого монтажу
- максимальна робоча температура: 85°C.
- максимальна рекомендована температура: 65°C.
Характеристики
Всі характеристикисховати
Питання
Задати питання
каким образом смеситель монтируется на столешницу?
Прежде всего, необходимо определиться с какой стороны у вас будет находиться смеситель, приложить смеситель и убедиться, что в случае с нашим смесителем, рычаг смешивания будет спокойно поворачиваться, не упираясь в стену. Далее, используя дрель, просверлить отверстие под смеситель. Далее следует закрутить гибкие подводки в смеситель. Сразу же затягиваем их. После чего вставляем сам смеситель, под столешницей надеваете прокладку и затягиваете гайку. Данная модель монтируется на одну «шпильку». Остается только подключить гибкие подводки к водопроводу и смеситель готов к использованию. По всем интересующим Вас поросам вы можете обратится на горячую линию 0 800 502 201.

більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години
Розділи
Змішувачі для раковини GROHE
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть