0
0 800 502 201 099 276 2266097 376 2266

Підвісна Раковина DURAVIT D-CODE 07053600092

Артикул: 211934
відгуків   1 відгуків
DURAVIT
1 822 грн
шт.
Запамʼятати
Додавайте товари, що сподобалися в обране, і отримуйте додаткові бонуси і знижки
?
доступно 3 шт.
Варіанти товару
Отвір під змішувач:
праворуч зліва
Ширина раковини, см:
Характеристики
Всі характеристикисховати
DURAVIT
Німецька компанія Duravit AG, заснована в 1817 році в Шварцвальді, сьогодні є провідним виробником дизайнерських ванних кімнат. Асортимент продукції Duravit включає санітарну кераміку, меблі для ванних кімнат, ванни та душові піддони, крани та аксесуари.

КОЛЕКЦІЯ КЕРАМІКИ D-CODE

D-CODE

Ключ до красивої ванної кімнаті.

Поза всяким сумнівом: хороший дизайн - це ще далеко не все. Тим не менш красиві предмети роблять наше життя приємніше. Ще краще, коли хороший дизайн більше не є недозволеною розкішшю, а знаходиться в безпосередній близькості: З D-code Duravit представляє небачену серію для ванних кімнат - від умивальників до рушникотримачыв. Креативні, цільні та з ідеальним співвідношенням ціни і якості.

Зовнішній вигляд D-Code стриманий - прямокутні форми з округлими гранями - це сама що ні на є класична форма умивальника. Лаконічні форми не виділяють умивальник, а навпаки, дозволяють йому злитися з усім, що його оточує. Ця властивість робить D-Code вічно сучасним і є ознакою хорошого дизайну. Альтернативні рішення для будь-якої ванної, таку серію для ванних кімнат, як D-Code, багато хто чекав вже дуже давно, може бути, і Ви теж?

D-CODE

Класичний умивальник з шириною 55, 60 або 65 см, з напівп'єдесталом або без нього. Зручним доповненням є умивальник для рук шириною 36, 45 або 50 см. Багато додаткових поличок знайдеться в умивальнику для меблів шириною 65, 85 або 105 см. Подвійний умивальник (120 см) може поставлятися з напівп'єдесталом або без, або як умивальник для меблів. Індивідуальні комбінації дозволяють створювати вбудованы умивальники для установки зверху (54,5 × 43,5 см) або знизу (49,5 × 29 см або 56 × 40 см). Лінійку доповнюють виконання Vital і Med для безбар'єрного облаштування приміщень або застосування в установах охорони здоров'я. Умивальники D-Code - знайдеться прекрасне рішення для будь-якої ванної кімнати.

Ідеальним умивальником цільної конструкції є умивальник D-Code для меблів шириною 65, 85 (пропонується у версії Med), 105 і 120 см (останній варіант оснащений двома раковинами). Його можна поєднувати з різними підставами з меблевих лінійок Duravit Ketho, X-Large і Delos. В результаті виникає гармонійний, по-домашньому затишний ансамбль. І, само собою зрозуміло, ви отримуєте незмінно високу якість, що Duravit - досвідченого виробника меблів для ванних кімнат.

Питання
Задати питання
більше
Задати питання
* відповідь з`явиться через 24 години
Розділи
Змішувачі для раковини GROHE Раковини,унітази GROHE
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть