Змішувач дуже симпатичний, виглядає дорого ;-)
щоправда, вилив був пошкоджений, але докупив отут же його як запчастину, і користуюсь із задоволенням.
КРАСИВО, ДОРОГО виглядає, ДЕШЕВО і ЕКОНОМІЧНО у придбанні.
дякую.
Відгук корисний?
00
Відгук про товар
Оцініть товар:
Імʼя
Достоїнства
Недоліки
Коментар
Додайте відео розпакування і отримайте сертифікат на 100 грн