Користуюсь місяця 3. Кран за свої гроші нормальний, ніяких протікань чи чогось подібного не має. Єдиний недостаток гусак відносно корпуса має люфт, але за рахунок ущільнюючих резинок воду не пропускає.
Відгук корисний?
00
Відгук про товар
Оцініть товар:
Імʼя
Достоїнства
Недоліки
Коментар
Додайте відео розпакування і отримайте сертифікат на 100 грн