Купили цей змішувач у вересні 2018 року. Якість чудова (бренд є бренд). Працює справно. Плями від води можна витерти звичайною вологою ганчіркою. Сліди не залишаються. Лише те місце, куди постійно бризкає вода, треба час від часу мити засобами від нальоту. Дуже прикольний терморегулятор - ручка стирчить вверх, а не вперед і відгинається вбік, а не вверх. До цього одразу звикли. Зручно. І гостям перший раз весело розгадувати ребус - як ту ручку повертати і що тоді буде? :) Однозначно рекомендуємо!
Відгук корисний?
00
Відгук про товар
Оцініть товар:
Імʼя
Достоїнства
Недоліки
Коментар
Додайте відео розпакування і отримайте сертифікат на 100 грн