Купив спершу ту що на 41см в діаметрі. виявилася для мене завеликою. Потім придбав цю. Виявилася значно дешевшою, ніж попередня. Це насторожило. Але коли прийшла мийка зрозумів чому - якість 38 см мийки значно гірша ніж 41см. На 41см була наліпка "Made in Germany", а на цій просто наліпка "Franke". Але це дрібниці. Вся мийка була в плямах (мастильних). Думав спершу що Б/У. Але ні. Згодом зрозумів, що то така технологія виготовлення, точніше її рівень і якість (гірша ніж у 41см). З приводу товщини металу - мийки однакові (0,8мм, сам заміряв), лише чомусь у 38 см дно трішки тонше інших сторін. Емблема "Франке" у 38 см знаходиться у іншої сторони і зовсім інший тип штампування і стилізації (гірший ніж у 41см). Заусениці на творі під пічний сифон(противиливання). Але найголовніший фактор різниці якості - магніт! Мій магніт з холодильника просто тримається на 38см, до 41см також притягується, але з набагато меншою силою і не тримається на ній. Кранок і офіційний представник вказують, що 41см виготовляється в Німеччині, а 38 см в Росії. Але на упаковках обох мийок вказано, що виробник Італія. Отже я пояснив чому така велика різниця в ціні при різниці в діаметрі всього лише 3 см.
Відгук корисний?
00
Відгук про товар
Оцініть товар:
Імʼя
Достоїнства
Недоліки
Коментар
Додайте відео розпакування і отримайте сертифікат на 100 грн