Стаканчики гарні, приємне матове скло, метал теж здається на перший погляд непоганим. Сподіваюсь, не поржавіє чи не облізе за час експлуатації. В загальному хороша заміна звичайному стакану, що стоїть на поличці, але трішки задорого.
Відгук корисний?
00
Відгук про товар
Оцініть товар:
Імʼя
Достоїнства
Недоліки
Коментар
Додайте відео розпакування і отримайте сертифікат на 100 грн