Ми працюємо. Слава Україні!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або

Промо-коди магазину КРАНОК - як ними користуватися?

меню

 

У нашому інтернет-магазині реалізована можливість отримання знижки за допомогою промо-коду. Промо-коди дозволяють покупцям отримувати знижку при купівлі товару прямо на етапі оформлення замовлення.
 
 
Як це працює? Дуже просто. Для початку вам потрібно отримати сам промо-код - знайти його можна на наших сторінках в соціальних мережах або в e-mail-розсилках.


 Промо-коды на сайте «КРАНОК» – как пользоваться?

Промо-код може надавати знижку на один товар, або на групу товарів. Він може бути як багаторазовим, так і для одноразового застосування. Щоб застосувати отриманий код, додайте вибрані вами товари в «Кошик» і переходьте до оформлення замовлення. У вікні оформлення під сумою замовлення ви побачите посилання «Ввести промокод».


 Промо-коды на сайте «КРАНОК» – как ими пользоваться?

Після цього в полі, що з'явилося необхідно ввести код. Він буде складатися з 16 цифр в чотирьох групах, наприклад 6372-F3AS-6666-2834 Після введення останньої цифри програма запустить перевірку коректності промо-коду. Якщо код введений вірно, і він підходить до даних товарів, сайт видасть повідомлення про застосований промо-код, а вартість покупки зменшиться на відповідну знижці суму. Звертаємо Вашу увагу: у разі застосування промокодом знижка за дисконтною карткою не нараховується

 Промо-коды на сайте «КРАНОК» – как пользоваться?

Якщо ж код введено невірно, з'явиться відповідне попередження. Також з'явиться повідомлення про помилку, якщо даний промо-код не можна застосувати до даного товару або групі товарів.
 
 
Ось, власне, і все, що стосується промо-кодів. Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, заходьте частіше на наш сайт і Ви обов'язково отримаєте необхідні товари за найкращими цінами!
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть