Замовив дану мийку та залишився розчарованим.
Сама по собі мийка виглядає непогано та по відчуттям виготовлена з товстого металу. Не гнеться та не вигинається в руках, має жорстку конструкцію.
Далі з мінусів. Приїхала вся в подряпинах та вм'ятинах. Дуже помітна вм'ятина на самій чаші. Та загнутий з одного боку задній бортик. Дуже багато подряпин з торців. Погана упаковка. Була просто замотана в стрейч-плівку. Ніякої коробки та захисних накладок з картону. Гострі кутики мийки прорізали плівку та добряче обтирали все навколо під час транспортування, в результаті чого мають потертості.
В цілому склалося враження, що мийка приїхала б/у, а не нова з магазину.






























